Aciprex recepta online

(1 opinia klienta)

Aciprex jest z grupy preparatów przeciwdepresyjnych. Za jego działanie odpowiada substancja czynna escytalopram. Lek jest wydawane na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie

Lek Aciprex należy go leków z grupy selektywnych inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny. Substancją czynną jest escytalopram, który prowadzi do zwiększenia stężenia serotoniny, która z koli jest odpowiedzialna za nastrój człowieka. Dostępny jest w dwóch dawkach – 5 i 10 mg.

Dla kogo jest ten lek?

Aciprex jest lekiem, który jest dostępny tylko na receptę. Należy ściśle przestrzegać jego stosowania. Lek jest przeznaczony dla osób, u których występują napady lękowe, duże epizody depresyjne, a także w leczenie fobii społecznej i zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych.

Dawkowanie leku Aciprex

W leczeniu dużych epizodów depresyjnych zalecana początkowa dawka to 10 mg przyjmowane raz na dobę. Lekarz może zwiększyć dawkę do maksymalnie 20 mg/dobę. Pierwsze efekty stosowania leku powinny być widoczne po ok. 204 tygodniu. Aby kuracja była pomyślna, zaleca się stosowanie leku przez minimum 6 miesięcy. W leczeniu fobii społecznej początkowa dawka to 10 mg. Po ok. 2-4 tygodniach powinna pojawić się poprawa, możliwe jest obniżenie dawki do 5 mg na dobę. Maksymalna dzienna dawka to 20 mg, Czas trwania kuracji powinien wynosić min. 12 tygodni. W leczeniu zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych zalecana dawka to 10 mg na dobę. Możliwe jest zwiększenie do 20 mg. Leku nie należy nagle odstawiać, bo może to prowadzić do wystąpienia niepożądanych objawów odstawiennych.

Działania niepożądane

W przypadku stosowania każdego leku mogą pojawić się działania niepożądane. Najczęściej są to bóle głowy i nudności. W przypadku zaostrzenia objawów choroby należy skonsultować się z lekarzem.

Kiedy nie stosować leku?

Leku nie należy stosować jeśli u pacjenta występuje nadwrażliwość na jego składniki. Nie można go łączyć z lekami należącymi do inhibitorów MAO-A. Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach, także tych dostępnych bez recepty,

Gdzie kupić lek?

Lek jest dostępny w wariantach 5 i 10 mg. Sprzedawany jest wyłącznie na receptę, można ją zrealizować w aptece stacjonarnej i internetowej. Lek nie podlega refundacji.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Aciprex recepta online

 1. Krystian Przybyła (zweryfikowany)

  Usługa jest bardzo przyjazna dla pacjentów. Recepta była dostępna online, a lekarz przeprowadził ze mną kompleksową konsultację. To wygodne rozwiązanie dla osób, które potrzebują recepty na swoje leki.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.