Actelsar recepta online

(1 opinia klienta)

Lek Actelesar to preparat stosowany w leczeniu nadciśnienia, a także w celu zmniejszenia ryzyka zachorowania z przyczyn naczyniowo-sercowych. Lek przeznaczony dla osób dorosłych. Dostępny na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie tego leku odpowiada substancja czynna telmisartan. Jego działanie polega na hamowaniu działania Agiotensyny II, która prowadzi do skurczu naczyń i uwalniania aldosteronu i zwiększenia ciśnienia tętniczego. Lek Acrelsar poprawia wydolność wysiłkową i poprawia stan kliniczny pacjentów z niewydolnością serca. Po zażyciu leku następuje stopniowe obniżenie ciśnienia tętniczego w ciągu 3 godzin.

Dla kogo jest ten lek?

Preparat Actelsar jest przeznaczony dla osób dorosłych. Stosuje się go w leczeniu samoistnego nadciśnienia tętniczego, a także w celu zmniejszenia ryzyka zachorowania na nadciśnienie u osób szczególnie narażonych.

Kiedy nie stosować leku?

Leku nie należy stosować, w przypadku występowania nadwrażliwości na jego składniki. Nie powinny go stosować osoby, u których występują ciężkie zaburzenia pracy wątroby. Nie należy stosować leku w przypadku kobiet w ciąży. Lek nie jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży.

Dawkowanie leku

Dawkowanie leku jest ustalane przez lekarza. Nie należy samemu modyfikować dawki. W przypadku wątpliwości należy skonsultować się z lekarzem. W leczeniu nadciśnienia tętniczego dawkowanie to 40 mg na dobę możliwe jest zmniejszenie dawki do 20 mg. Maksymalna dawka do 80 mg na dobę. W leczeniu zmniejszenia częstości zachorowań z przyczyn sercowo naczyniowych przyjmowana dawka to 80 mg na dobę.

Działania niepożądane

W przypadku przyjmowania tego leku mogą wystąpić takie działania niepożądane jak zakażenia górnych dróg oddechowych, zakażenia układu moczowego, depresja, zawroty głowy, zmniejszenie rytmu serca, duszność, kaszel, bóle brzucha, biegunka, niestrawność, wzdęcia, wymioty, świąd, wysypka. Rzadko: posocznica, niepokój, senność, zaburzenia widzenia, bóle stawów, suchość błony śluzowej. Jeśli objawy się będą ustępować i będą się nasilać, należy skonsultować się z lekarzem.

Gdzie można kupić lek?

Należy pamiętać, aby przechowywać lek w miejscu niedostępnym dla dzieci. Preparat Actelsar jest dostępny w opakowaniu 40 i 80 mg, każde z nich zawiera 28 tabletek. Lek jest dostępny tylko na receptę. Lek podlega refundacji.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Actelsar recepta online

 1. Klaudia Groborz (zweryfikowany)

  Chciałabym przesłać serdeczne podziękowania dla pana doktora za wspaniałą opiekę, wsparcie i empatię. Zawsze mogę liczyć na profesjonalne podejście i ciepłe słowo.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.