Actigra recepta online

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Co to jest Actigra?

Actigra to sprawdzony lek, który pomaga mężczyznom w walce z zaburzeniami erekcji, umożliwiając im prowadzenie satysfakcjonującego życia seksualnego. W tym artykule dowiesz się więcej o tym, jak Actigra 25mg działa, jakie są jego składniki, jak go stosować, gdzie go kupić, i jak zamówić receptę online na e-medycy.pl.

Skład i Działanie

Actigra 25mg zawiera syldenafil jako substancję czynną, który należy do grupy leków nazywanych inhibitorami fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Syldenafil działa poprzez rozkurczanie naczyń krwionośnych w prąciu, zwiększając przepływ krwi do prącia podczas pobudzenia seksualnego. To sprawia, że Actigra jest skuteczna tylko w przypadku uprzedniego pobudzenia seksualnego.

Wskazania

Actigra 25mg jest wskazana do leczenia zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn, również znanych jako impotencja. Jest to stan, w którym mężczyzna nie jest w stanie osiągnąć lub utrzymać erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego.

Dawkowanie

Zalecana dawka Actigra to 25 mg syldenafilu. Lek nie powinien być stosowany częściej niż raz na dobę. Actigra 25mg należy przyjąć około godziny przed planowaną aktywnością seksualną, połykając tabletkę w całości i popijając szklanką wody. Czas działania leku może różnić się u różnych pacjentów, jednak zwykle wynosi od pół godziny do jednej godziny. Działanie leku może nastąpić później, jeśli zostanie przyjęty po obfitym posiłku.

Jak Stosować

Lek Actigra należy przyjmować zgodnie z zaleceniami lekarza lub farmaceuty. Nie należy przekraczać zalecanej dawki. Jeśli po zażyciu leku Actigra nie wystąpi erekcja lub czas trwania wzwodu nie będzie wystarczający do odbycia stosunku płciowego, należy skonsultować się z lekarzem.

Przeciwwskazania

Actigra 25mg nie powinna być stosowana przez osoby uczulone na syldenafil lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku. Leku nie powinno się również stosować jednocześnie z azotanami ani lekami uwalniającymi tlenek azotu, takimi jak azotyn amylu, ze względu na ryzyko niebezpiecznego spadku ciśnienia krwi. W przypadku przyjmowania riocyguatu, leku stosowanego w nadciśnieniu płucnym, stosowanie Actigra jest również przeciwwskazane.

Możliwe Skutki Uboczne

Podobnie jak wszystkie leki, Actigra 25mg może powodować działania niepożądane. Najczęściej występujące skutki uboczne to bóle głowy, niestrawność, zaburzenia widzenia, i zaczerwienienie twarzy. Rzadziej mogą wystąpić wymioty, bóle mięśni, i uczucie zatkanego nosa. W przypadku wystąpienia którychkolwiek niepokojących objawów, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem.

Cena i Dostępność Actigra 25mg

Cena

Cena Actigra 25mg może się różnić w zależności od apteki i wielkości opakowania, ale średnia cena za opakowanie 4 tabletek 25mg wynosi około 50 zł.

Często Zadawane Pytania

Odpowiedzi na często zadawane pytania na temat Actigra 25mg.

Czy Actigra jest skuteczna w leczeniu zaburzeń erekcji?
Tak, Actigra jest skutecznym lekiem w leczeniu zaburzeń erekcji, z badaniami wskazującymi na poprawę u ponad 80% pacjentów.
Czy Actigra jest bezpieczna?
Tak, Actigra jest bezpieczna dla większości pacjentów z zaburzeniami erekcji. Jednakże, jak każdy lek, może powodować skutki uboczne.
Czy Actigra można stosować z innymi lekami?
Actigra może wchodzić w interakcje z niektórymi lekami, takimi jak leki na nadciśnienie tętnicze, leki na choroby serca, czy leki na HIV. Zawsze należy informować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach przed rozpoczęciem kuracji Actigrą.
Jak długo trwa działanie Actigra?
Actigra zaczyna działać około 30-60 minut po zażyciu i jej działanie może utrzymywać się do 4 godzin. Ważne jest, aby pamiętać, że Actigra umożliwi osiągnięcie erekcji tylko w przypadku pobudzenia seksualnego.
Czy mogę pić alkohol podczas stosowania Actigra?
Choć umiarkowane ilości alkoholu mogą nie wpływać na bezpieczeństwo lub skuteczność Actigra, picie alkoholu może tymczasowo wpływać na zdolność do osiągnięcia erekcji. Zaleca się ograniczenie spożycia alkoholu podczas stosowania tego leku.
Czy potrzebuję recepty, aby kupić Actigra?
Tak, Actigra jest dostępna wyłącznie na receptę. Możesz uzyskać receptę od swojego lekarza lub skorzystać z serwisu e-medycy.pl, aby otrzymać receptę online.
Czy Actigra jest dostępna bez recepty?
Nie, Actigra nie jest dostępna bez recepty. Aby zakupić ten lek, potrzebujesz ważnej recepty wystawionej przez lekarza.
Czy Actigra jest odpowiednia dla wszystkich mężczyzn?
Nie, Actigra może nie być odpowiednia dla niektórych mężczyzn, zwłaszcza tych, którzy mają poważne problemy zdrowotne, takie jak choroby serca. Zawsze należy konsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem stosowania nowego leku.

Podsumowanie

Actigra 25mg to efektywny i bezpieczny lek na zaburzenia erekcji, który pozwala wielu mężczyznom na powrót do pełni zdrowia seksualnego. Dostępny jest na receptę, którą można łatwo uzyskać online przez e-medycy.pl, zapewniając dyskrecję i wygodę.

Jak Zamówić Receptę Online na e-medycy.pl

Zamawianie recepty online na e-medycy.pl jest proste i wygodne. Wystarczy wypełnić formularz online, przesłać potrzebne dokumenty i poczekać na kontakt od lekarza, który przepisze odpowiedni lek.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.