Adalift recepta online

(2 opinie klienta)
Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku Adalift

Lek Adalift zawiera substancję czynną tadalafil, która odpowiada za jego działanie. Mechanizm działania tadalafili polega na rozszerzaniu naczyń krwionośnych członka, co sprzyja dopływowi krwi do prącia. W efekcie możliwe jest osiągnięcie erekcji. Ważne jest, aby pamiętać, że lek działa wyłącznie w sytuacji stymulacji seksualnej. Preparat jest dedykowany wyłącznie dla dorosłych mężczyzn i nie jest przeznaczony dla osób poniżej 18 roku życia.

Stosowanie leku

Lek Adalift powinien być stosowany zgodnie z zaleceniami lekarza. Nie zaleca się przyjmowania większej dawki niż zalecana, gdyż nie przyniesie to lepszych efektów, a może zwiększyć ryzyko działań niepożądanych. Zalecana początkowa dawka leku to 10 mg, przyjmowana około 30 minut przed planowanym stosunkiem seksualnym. Jeżeli ta dawka okazuje się niewystarczająca, lekarz może zdecydować o jej zwiększeniu do 20 mg. Nie należy przyjmować leku częściej niż raz na dobę i unikać łączenia go z alkoholem.

Kiedy nie stosować leku Adalift?

Adalift jest przeciwwskazany dla osób z nadwrażliwością na którekolwiek z jego składników. Przed rozpoczęciem kuracji ważne jest, aby poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach oraz o ewentualnych schorzeniach. Lek nie jest odpowiedni dla osób z ciężkimi schorzeniami wątroby, nerek, osób z niedokrwistością oraz niektórymi nowotworami. Ponadto, Adalift nie jest przeznaczony dla kobiet oraz mężczyzn poniżej 18 roku życia.

Działania niepożądane

Stosowanie Adalift może wiązać się z pojawieniem się działań niepożądanych. Jeżeli wystąpią objawy alergii, takie jak trudności w oddychaniu, obrzęk twarzy lub języka, należy natychmiast przerwać stosowanie i skonsultować się z lekarzem. Częstymi działaniami niepożądanych są ból głowy, ból pleców, ból mięśni oraz zaczerwienienie twarzy. Rzadziej obserwowane są zawroty głowy, bóle brzucha, nudności, niewyraźne widzenie czy przedłużona erekcja.

Gdzie można kupić lek Adalift i ile kosztuje?

Lek Adalift jest dostępny na receptę w większości aptek. Cena leku Adalift może różnić się w zależności od apteki i regionu. Aktualne ceny oraz dostępność leku można sprawdzić bezpośrednio w aptekach lub na stronach internetowych aptek. Jedno opakowanie zawiera 4 tabletki po 20 mg.

Często zadawane pytania

Jakie są dostępne dawki leku Adalift?

Lek Adalift dostępny jest w dawkach 5 mg oraz 20 mg.

Czy Adalift jest dostępny bez recepty?

Nie, Adalift wymaga recepty lekarskiej.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

2 komentarze dla Adalift recepta online

 1. Józef Pawłowski (zweryfikowany)

  Jestem bardzo zadowolony z usługi, pan doktor jest bardzo kompetentny i przyjazny. Wizyta online była wygodna i efektywna. Dostałem klarowne wyjaśnienia dotyczące mojego zdrowia i zalecenia medyczne. Polecam!

 2. Seweryn Makowski (zweryfikowany)

  Konsultacja odbyła się w sposób bardzo profesjonalny i miły, a e-recepta zrealizowana bez żadnych problemów. Dziękuję za pomoc i polecam usługę!

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.