Adipine recepta online

(1 opinia klienta)

Lek Adipine to preparat stosowany w leczeniu nadciśnienia, a także w przewlekłej dławicy piersiowej. Substancją czynną leku jest amlodypina. Lek dostępny na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie tego leku odpowiada substancja czynna amlodypina. Jej działanie polega na blokowaniu kanałów wapniowych, co powoduje zmniejszenie napięcia ścian naczyń i ich rozszerzenie. Co z kolei przekłada się na obniżenie ciśnienia.

Dawkowanie leku

Należy przestrzegać dawkowania zaleconego przez lekarza. W przypadku wątpliwości co do stosowania należy skonsultować się z lekarzem. W leczeniu osób dorosłych zalecana dawka to 5 mg raz na dobę. Lekarz może zdecydować o jej zwiększeniu do 10 mg, lek Adipine może być stosowany w monoterapii lub w połączeniu z innymi lekami. Dawkowanie w leczeniu dzieci i młodzieży od 6 do 18 roku życia to 2,5 mg raz na dobę, z możliwym zwiększeniem dawki do 5 mg.

Kiedy nie stosować leku?

Lek Adipine nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 6 roku życia. Leku nie należy stosować jeśli występują nadwrażliwość na jego składniki. Leku nie należy stosować u pacjentów z niedociśnieniem, a także po przebytym zawale. Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach, także tych bez recepty.

Działania niepożądane

Podczas stosowanie leku Adipine mogą wystąpić działania niepożądane. Jeśli będą się nasilać i nie będą ustępować, należy skonsultować się z lekarzem. Często pojawiają się takie działania uboczne jak: bóle i zawroty głowy, zmęczenie, osłabienie, kołatanie serca, niestrawność, ból brzucha. Niezbyt często: depresja, złe samopoczucie, zmiany nastroju, zaburzenia widzenia, zaburzenia smaku, suchość w jamie ustnej, wysypka, świąd. Należy zapoznać się z ulotką dołączoną do opakowania.

Gdzie można kupić lek?

Lek Adipine jest dostępny jedynie na podstawie recepty. Lek jest dostępny w opakowaniach 5 i 10 mg po 30 tabletek. Lek jest refundowany.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Adipine recepta online

 1. Klaudia Marek (zweryfikowany)

  Szybko, łatwo i wygodnie. Dzięki temu serwisowi mogę bez problemów otrzymać potrzebne leki. Polecam każdemu!

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.