Aerius recepta online

(3 opinie klienta)

Aerius to preparat przeciwhistaminowy o działaniu przeciwalergicznym. Zalecany do stosowania u młodzieży powyżej 12 roku życia o dorosłych. Używany w leczeniu alergicznego zapalania błony śluzowej nosa i  pokrzywki. Lek dostępny w formie powlekanych tabletek jest dostępny tylko na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Jaki jest skład i działanie leku?

Substancją aktywną leku Aerius jest desloratadyna. Hamuje ona działanie histaminy, która wywołuje reakcje alergiczne. Hamuje także uwalnianie cytokin przez komórki. Dzięki temu łagodzi takie objawy alergii jak kichanie, wycieki z nosa, obrzęki błony śluzowej. Działa także w przypadku łzawienia i zaczerwienienia oczu. U pacjentów z pokrzywką zmniejsza zmiany na skórze. Preparat jest przeznaczony dla pacjentów z zapaleniem błony śluzowej nosa. Nie należy do stosować u osób poniżej 12 roku życia.

Jak stosować lek?

Lek Aerius jest dostępny w formie tabletek, w opakowaniach 10 i 30 sztuk. Dawkowanie dla młodzieży i dorosłych to 1 tabletka raz na dobę. Lek można przyjmować niezależnie do posiłku, nie wpływa on na wchłanianie składników. W przypadku osób z zapalaniem błony śluzowej nosa lek stosuje się do ustąpienie objawów, jeśli znowu się pojawią, zażywa się je ponownie. Jeśli objawy nie ustępują lub się nasilają należy skonsultować się z lekarzem. Nie zaleca się stosowania większej dawki niż zalecana. Warto poinformować lekarza o przyjmowanych lekach.

Kiedy nie stosować leku?

Nie należy stosować leczenia u kobiet w ciąży oraz karmiących. Lek nie jest przeznaczony dla osób poniżej 12 roku życia. Jeśli występuje nadwrażliwość na składniki leku, nie jest rekomendowane jego stosowanie. Jeśli u pacjenta występuje ostra niewydolność nerek, nie zaleca się kuracji tabletkami. Szczególną ostrożność należy zachować w leczeniu osób z padaczką i napadami drgawek.

Jakie mogą być skutki uboczne?

Do często występujących działań niepożądanych należą: bóle głowy, uczucie suchości w ustach, zmęczenie. Rzadko pojawiają się takie jak senność, zaburzenia snu, zawroty głowy, kołatanie serca, nudności, wymioty, bóle brzucha. Jeśli objawy nie ustępują i się nasilają koniecznie, należy skonsultować się z lekarzem.

Gdzie można kupić ten lek – e-recepta?

Tabletki są dostępne w opakowaniach 10 i 30 kapsułek. Lek Aerius jest dostępny w każdej aptece, można także zamówić go z apteki internetowej. Lek dostępny jest na receptę, nie jest refundowany. Dostępny jest także w formie roztworu doustnego.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

3 komentarze dla Aerius recepta online

 1. Grzegorz Świątek (zweryfikowany)

  Dziękuję za wystawienie recepty.

 2. Artur Krawczyk (zweryfikowany)

  Dzięki e-receptom unikam pomyłek związanych z nieczytelnymi pismami lekarzy lub brakiem informacji na tradycyjnej recepcie.

 3. Stefan Śliwiński (zweryfikowany)

  Serdecznie dziękuję Panu doktorowi za pomoc w uzyskaniu erecepty. Dzięki temu rozwiązaniu, mogę zaoszczędzić wiele czasu i energii, które wcześniej pochłaniały poszukiwania papierowej recepty i stanie w kolejkach w aptece. Dziękuję za Pańską życzliwość i fachową opiekę.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.