Agen recepta online

(1 opinia klienta)

Lek Agen jest stosowany w leczeniu nadciśnienia. Substancją czynną leku jest almodypina. Preparat jest dostępny tylko na receptę, podlega refundacji.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku Agen

Za działanie leku Agen odpowiada jego substancja aktywna amlodypina. Lek hamuje napływ jonów wapnia do komórek mięśnia sercowego i komórek błony mięśniowej naczyń. Następuje rozszerzenie naczyń krwionośnych, co z kolei sprawia, że obniża się ciśnienie tętnicze krwi. Lek jest także stosowany w leczeniu dławicy piersiowej. Lek jest dostępny w opcji 5 mg i 10 mg.

Dawkowanie lekarstwa

Należy przestrzegać dawkowania leku zaleconego przez lekarza. Jeśli pojawią się jakiekolwiek wątpliwości co do stosowania lekarstwa, należy skonsultować się z lekarzem. Dawka: na ogół zalecana dawka to 5 mg na dobę. Lekarz może zdecydować o zmianie dawki do 10 mg na dobę. Dzieci poniżej 6 roku życia i młodzież: dawka to 2,5 mg na dobę, możliwe zwiększenie to 5 mg na dobę.

Kiedy nie stosować leku Agen?

Leku nie należy stosować jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach i schorzeniach.

Możliwe działania niepożądane

Podczas stosowania leku Agen mogą wystąpić działania niepożądane. Często: bóle głowy, zawroty głowy, zmęczenie, kołatanie serca, nudności, ból brzucha, obrzęki. Niezbyt często: małopłytkowość, zmniejszenie ilości białych krwinek, plamica, zmiany nastroju, zaburzenia widzenia, kaszel, zapalenie błony śluzowej nosa, suchość w jamie ustnej, niestrawność, bóle stawów, ból pleców. Rzadko: niedociśnienie tętnicze, skórne reakcje alergiczne, obrzęk naczynioruchowy, rumień wielopostaciowy. Bardzo rzadko: zapalenie błony śluzowej żołądka, żółtaczka, zapalenie wątroby, zwiększona aktywność enzymów wątrobowych, pokrzywka.

Cena i dostępność leku?

Lek Agen jest dostępny w opakowaniach po 30 tabletek 5 mg i 10 mg. Lek jest dostępny tylko na receptę. Podlega refundacji.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Agen recepta online

 1. Katarzyna Samulska (zweryfikowany)

  Cieszę się, że natknęłam się na tę usługę. Profesjonalna konsultacja i szybka recepta to dokładnie to, czego potrzebowałam.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.