Aglan 15 recepta online

(1 opinia klienta)
Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku Aglan 15

Aglan 15 zawiera substancję aktywną meloksykam, będącą niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym (NLPZ). Działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo i przeciwgorączkowo, skutecznie łagodząc objawy takie jak obrzęk, podwyższona temperatura czy bóle stawów. Lek ten jest również dobrze wchłaniany przez organizm.

Zastosowanie leku Aglan 15

Stosowany w leczeniu chorób zwyrodnieniowych stawów, reumatoidalnego zapalenia stawów oraz innych ostatnich stanów zapalnych stawów i mięśni. Jest polecany dla młodzieży powyżej 16 roku życia i dorosłych.

Dawkowanie leku

Zalecana dawka Aglan 15 wynosi 15 mg raz na dobę. Tabletki należy zażywać po posiłku, popijając dużą ilością wody. W przypadku wątpliwości co do dawkowania, zawsze skonsultuj się z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne

Podczas stosowania leku mogą wystąpić działania niepożądane takie jak: nudności, bóle brzucha, ból głowy czy senność. W rzadkich przypadkach mogą pojawić się poważniejsze objawy, dlatego w razie nasilających się dolegliwości skonsultuj się z lekarzem.

Kiedy nie stosować Aglan 15?

Nie zaleca się stosowania leku w przypadku nadwrażliwości na meloksykam, ciężkich chorób wątroby czy nerek, a także w trakcie ciąży i karmienia piersią.

Cena i dostępność leku

Aglan 15 jest dostępny w aptekach na receptę w cenie około 20-30 zł za opakowanie 30 tabletek.

Opinie pacjentów

Większość pacjentów korzystających z Aglan 15 jest zadowolona z jego działania, chwaląc skuteczne działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne leku.

Zamienniki leku Aglan 15

Na rynku dostępne są zamienniki takie jak: Piroxicam, Diclofenac, Ibuprofen czy Naproxen.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Aglan 15 recepta online

 1. Robert Michalski (zweryfikowany)

  Wizyta przebiegła sprawnie, a podejście do pacjenta było bardzo miłe. Lekarz udzielił rzetelnej porady. Szczerze polecam!

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.