Almiden recepta online

(1 opinia klienta)

Almiden to lek, który jest stosowany w leczeniu nadciśnienia tętniczego i dławicy piersiowej. Substancją czynną leku jest amlodypina. Lek jest dostępny tylko na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie leku odpowiada jego substancja aktywna amlodypina. Lek Almiden hamuje przez błonowy napływ jonów wapnia do komórek mięśnia sercowego i komórek błony mięśniowej naczyń. W czasie działania leku następuje rozszerzenie naczyń krwionośnych, które ułatwiają przepływ krwi przez naczynia. W leczeniu dławicy piersiowej lek powoduje zwiększenie dopływu krwi do mięśnia sercowego, co z kolei zmniejsza dolegliwości bólowe w obrębie klatki piersiowej.

Dawkowanie leku

Należy przestrzegać dawkowania leku zaleconego przez lekarza, nie należy samodzielnie modyfikować dawki. Jeśli pojawią się jakiekolwiek wątpliwości co do stosowania leku, należy skonsultować się z lekarzem. Lek Almiden można przyjmować niezależnie od posiłku, należy go przyjmować o tej samej porze. Dorośli: zalecana dawka to 5 mg raz na dobę. Lekarz może zdecydować o zwiększeniu tej dawki. Dzieci i młodzież w wieku od 6 do 17 lat: zalecana dawka to 2,5 mg na dobę, maksymalna dawka to 5 mg na dobę.

Kiedy nie stosować leku?

Leku Almiden nie należy stosować jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Leku Almiden nie należy także stosować jeśli występuje niedociśnienie tętnicze, zwężenia zastawki aorty, wstrząs kardiogenny, niewydolność serca.

Możliwe działania niepożądane

Podczas stosowania leku mogą wystąpić działania niepożądane. Bardzo często pojawia się opuchlizna. Często: ból głowy, zawroty głowy, senność, kołatanie serca, nudności, biegunka, zaparcia, niestrawność, zmęczenie, osłabienie, zaburzenia widzenia. Niezbyt często: zmiany nastroju, lęk, depresja, bezsenność, drżenie, zaburzenia smaku, szumy uszne, nieżyt nosa. Pełna lista możliwych działań niepożądanych jest na ulotce dołączonej do opakowania.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Almiden recepta online

 1. Martyna Szybka (zweryfikowany)

  Dzięki temu serwisowi mogę uniknąć stresu związanego z wizytą u lekarza i czekania w długiej kolejce. Polecam każdemu!

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.