Almozen recepta online

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku Almozen

Za skuteczność leku Almozen odpowiada substancja aktywna – almotryptan. Jest to preparat polecany w łagodzeniu bólów głowy związanych z napadami migreny, zarówno z aurą, jak i bez niej. Działa poprzez redukcję rozszerzenia naczyń krwionośnych w mózgu, skutecznie niwelując nie tylko ból, ale także towarzyszące migrenie objawy, takie jak nudności, wymioty czy nadwrażliwość na światło.

Kiedy nie stosować leku Almozen?

Przed zażyciem Almozena, warto zapoznać się z przeciwwskazaniami. Leku nie powinny stosować osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Ponadto, jest on niewskazany dla pacjentów z problemami kardiologicznymi, tych po udarze mózgu, przyjmujących inne preparaty przeciwmigrenowe, czy też cierpiących na ciężką chorobę wątroby.

Dawkowanie leku Almozen

Dawkowanie leku Almozen zależy od indywidualnych potrzeb pacjenta. W razie wątpliwości co do dawki, warto skonsultować się z lekarzem. Zaleca się zażywanie preparatu jak najszybciej po pojawieniu się pierwszych objawów migreny. W ciągu dnia nie powinno się zażywać więcej niż 2 tabletki.

Działania niepożądane leku Almozen

Podobnie jak każdy lek, Almozen może powodować działania niepożądane. Wśród najczęściej zgłaszanych przez pacjentów wymienia się: zawroty głowy, zmęczenie, senność, nudności oraz wymioty.

Gdzie kupić lek Almozen?

Lek Almozen dostępny jest wyłącznie na receptę. Można go nabyć w większości aptek stacjonarnych. W zależności od opakowania, zawiera on 3 lub 6 tabletek. Niestety, lek nie podlega refundacji.

Cena i opinie o Almozen

Cena leku Almozen zależy od wielkości opakowania i apteki, w której dokonuje się zakupu. Jeśli chodzi o opinie pacjentów, warto zwrócić się do forów medycznych oraz stron specjalizujących się w recenzjach leków, by uzyskać pełen obraz skuteczności i bezpieczeństwa preparatu.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.