Alpicort recepta online

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Alpicort – pełna charakterystyka leku na wypadanie włosów

Skład i działanie leku Alpicort

Alpicort to efektywny preparat na wypadanie włosów, w którego skład wchodzi kortykosteroid – prednizolon oraz kwas salicylowy o działaniu keratolitycznym. Jest to produkt dostępny wyłącznie na receptę.

Wskazania do stosowania leku Alpicort

Lek Alpicort jest rekomendowany w przypadkach wypadania włosów spowodowanego różnymi chorobami skóry głowy, takimi jak łuszczyca owłosionej skóry głowy, łojotok czy łysienie plackowate. Można go także stosować po przebytych zakażeniach ogólnoustrojowych powodujących wypadanie włosów.

Przeciwwskazania do stosowania leku

Jeżeli jesteś alergikiem i masz nadwrażliwość na którąkolwiek substancję zawartą w Alpicorcie, nie powinieneś stosować tego produktu. Zawsze warto skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem kuracji.

Sposób użycia preparatu Alpicort

Alpicort dostępny jest w postaci płynu do stosowania miejscowego. Ważne jest, aby stosować go dokładnie zgodnie z zaleceniami lekarza. Po aplikacji preparatu warto masować skórę głowy przez kilka minut. Unikaj kontaktu z oczami.

Możliwe skutki uboczne

Podobnie jak każdy lek, Alpicort może powodować działania niepożądane. Wśród nich wymienia się reakcje alergiczne skóry czy różnego rodzaju zmiany skórne. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem.

Co mówią pacjenci – opinie o leku Alpicort

Lek Alpicort zbiera pozytywne opinie wśród pacjentów, przede wszystkim ze względu na skuteczne działanie i minimalne ryzyko działań niepożądanych.

Cena leku Alpicort w aptekach

Interesuje Cię cena leku Alpicort? W większości aptek produkt ten kosztuje około 40 zł za opakowanie 100 ml. Niestety, lek nie jest objęty refundacją.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.