Email: kontakt@e-medycy.pl   |   Tel: 790 580 424

Antykoncepcja awaryjna: tabletka dzień po

59.00 

(2 opinie klienta)
N

antykoncepcja awaryjna tabletka „dzień po” online – szybki sposób na uzyskanie niezbędnego medykamentu

N

termin porady online dostosowany do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego z Pacjentów

N

e-konsultacja na antykoncepcję awaryjną to porada z wykwalifikowanym specjalistą, który dobierze odpowiedni lek do Twojej sytuacji

N

komfortowa wizyta online bez wychodzenia z domu i tracenia czasu na dojazd do specjalisty

Umów konsultacje

Tabletka „dzień po” – e-recepta

E-recepta na antykoncepcję awaryjną, czy inaczej tabletkę „dzień po” to rozwiązanie dla pacjentów, którzy ze względu na ograniczony czas nie są w stanie dostać się do lekarza ginekologa, by uzyskać odpowiednią poradę lekarską. Jeśli znalazłaś się w sytuacji, w której zastosowane środki antykoncepcyjne zawiodły i potrzebujesz szybkiej reakcji – wychodzimy Ci naprzeciw. Oferujemy świadczenie medyczne (antykoncepcja awaryjna), które będzie w takim wypadku idealną propozycją dla Ciebie.

Antykoncepcja awaryjna

Wystarczy tylko zamówić odpowiednią konsultację, której orientacyjny czas będzie wynosił 15 minut, by móc uzyskać w pełni legalną pomoc medyczną, dostępną w formie porady online. W następstwie takiej konsultacji istnieje możliwość uzyskania w pełni bezpiecznej e-recepty na awaryjną tabletkę „dzień po”, po uprzednim przeprowadzeniu przez odpowiedniego lekarza specjalistę wywiadu oraz oceny sytuacji. W zależności od okoliczności i czasu, jaki upłynął od ostatniego stosunku, nasz lekarz będzie mógł zaproponować Ci jeden z dwóch dostępnych na rynku preparatów: Escapelle lub EllaOne. Różnią się  one swoją skutecznością i dopuszczalnym czasem, jaki może upłynąć od ostatniego stosunku do przyjęcia tabletki. Musisz jednak pamiętać, że to lekarz specjalista decyduje o tym, czy występują wskazania do uzyskania e-recepty na antykoncepcję awaryjną.

Informacje dodatkowe

Czas trwania

15 minut

2 komentarze dla Antykoncepcja awaryjna: tabletka dzień po

 1. Amelia Jankowiak (zweryfikowany)

  Szybko, bez niepotrzebnych komentarzy, wywiad, ocena sytuacji, stwierdzenie brak przeciwskazań i recepta. Wszystko zamknęło się w maksymalnie 15 minutach dziękuję.

  • E-medycy

   Pani Amelio,
   Zawsze dokładamy wszelkich starań, żeby nasi pacjenci byli zadowoleni i czuli się komfortowo.

 2. Ewa Kołakowska (zweryfikowany)

  Dziękuję, że jesteście. Podejście lekarza prowadzącego konsultację online w stosunku do ginekologa, z którym niestety miałam nieprzyjemność widzieć się na żywo, bez porównania. Jestem Państwu dozgonnie wdzięczna, za pomoc bez oceniania.

  • E-medycy

   Pani Ewo,
   Dla nas najważniejszy jest komfort pacjenta. Cieszymy się, ze nam Pani zaufała. Pozdrawiamy.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.