Aposerta recepta online

(1 opinia klienta)

Lek Aposerta to preparat o działaniu antydepresyjnym. Lek należy do grupy inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny. Substancją czynną leku jest sertralina. Lek jest dostępny na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie leku odpowiada substancja czynna sertralina. Lek należy do preparatów, które są nazywane inhibitorami wychwytu zwrotnego serotoniny. W czasie działania leku wydłużony zostaje czas działania serotoniny w synapsie i czas pobudzenia komórki odbiorczej. To z kolei wpływa na przeciwdepresyjne i uspokajające działanie preparatu.

Dla kogo jest ten lek?

Preparat Aposerta jest wskazany do stosowania u dorosłych w przypadku epizodów ciężkiej depresji, lęku napadowego, lęku społecznego, zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych (także u dzieci od 6 roku życia).

Kiedy nie stosować leku?

Leku Aposerta nie należy stosować jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Leku nie należy przyjmować równolegle z inhibitorami MAO i pimozyd. W czasie ciąży i karmienia piersią nie należy stosować żadnych leków bez konsultacji z lekarzem.

Dawkowanie leku

Należy przestrzegać dawkowania leku zaleconego przez lekarza. Epizody ciężkiej depresji, zaburzenia obsesyjno-kompulsywne: dawka początkowa to 50 mg na dobę. Lęk napadowy, PTSD i zespół lęku napadowego: początkowa dawka 25 mg na dobę, po tygodniu powinna być zwiększona do 50 mg na dobę. W każdym przypadku lekarz może zdecydować o stopniowym zwiększaniu dawki, dawka i czas leczenia są indywidualnie dobierane.

Możliwe działania niepożądane

Podczas stosowania leku Aposerta mogą pojawić się działania niepożądane. Bardzo często bezsenność, zawroty głowy, bóle głowy, senność, biegunka, nudności, suchość w jamie ustnej, zaburzenia wytrysku, zmęczenie. Często: przeziębienie, ból gardła, katar, zmniejszone lub zwiększone łaknienie, lęk, depresja, pobudzenie nerwowe, niepokój, koszmary, zaburzenia widzenia, kołatanie serca, uderzenia gorąca.

Niezbyt często: zakażenie przewodu pokarmowego, nadwrażliwość, alergia, myśli samobójcze. Pełna lista możliwych działań niepożądanych znajduje się na ulotce dołączonej do opakowania.

Gdzie można kupić lek?

Lek Aposerta jest dostępny w większości aptek, można go kupić na receptę. Opakowanie zawiera 30 tabletek. Lek nie jest refundowany.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Aposerta recepta online

 1. Bartosz Michalski (zweryfikowany)

  Jestem bardzo zadowolony z usługi zdalnej konsultacji lekarskiej. Recepta była dostępna szybko i sprawnie, a lekarz zadbał o moje zdrowie, zadając odpowiednie pytania dotyczące mojego stanu. Polecam to rozwiązanie każdemu, kto szuka wygodnej opcji uzyskania recepty.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.