Arilin Rapid recepta online

(1 opinia klienta)
Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Metronidazol, główny składnik Arilin Rapid, to chemioterapeutyk z grupy pochodnych imidazolu. Działa jako bakteriobójczy i pierwotniakobójczy agent, prowadząc do eliminacji infekcji bakteryjnych.
Za działanie tego leku odpowiada substancja czynna metronidazol. Substancja ta to chemioterapeutyk z grupy pochodnych imidazolu. Ma on działanie bakteriobójcze i pierwotniakobójcze. Działanie leku prowadzi do śmierci komórek bakteryjnych. Lek jest przeznaczony do stosowania miejscowego.

Dla kogo jest ten lek?

Lek Arilin Rapid jest przeznaczony do stosowania w leczeniu zakażeń bakteryjnych i pierwotniakowych. Lek ma postać globulek do stosowania dopochwowego.

Stosowanie leku

Lek Arilin Rapid jest dostępny w formie globulek do stosowania dopochwowego. Lek należy stosować zgodnie z zaleceniami lekarskimi. Dawka leku to jednorazowo 1000 mg (jedna globulka) raz na dobę, na noc. W ciężkich i nawracających stanach zapalnych dawka to 1 globulka przez dwa dni.

Kiedy nie stosować leku?

Leku Arilin Rapid nie należy stosować jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Leku nie należy stosować u kobiet w I trymestrze ciąży oraz karmiących piersią. Należy zachować specjalną ostrożność podczas stosowania leku u pacjentów z czynną chorobą ośrodkowego układu nerwowego, z ciężkimi zaburzeniami czynności wątroby.

Działania niepożądane

Jak każdy lek, Arilin Rapid może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią. Należy być świadomym możliwych objawów i skonsultować się z lekarzem w razie wątpliwości.
Podczas stosowania leku mogą pojawić się działania niepożądane. W przypadku tego leku występują rzadko. Są to nudności, wymioty, biegunka, brak apetytu, wzdęcia, zapalenie błony śluzowej jamy ustnej, bóle głowy, zawroty głowy, drgawki, dezorientacja, osłabienie, zaburzenia widzenia, ciemniejsze zabarwienie moczu, nietrzymanie moczu, zakażenia drożdżakowe w okolicy narządów płciowych, wysypka, świąd.

Gdzie można kupić lek?

Lek Arilin Rapid jest dostępny w większości aptek na receptę. Jedno opakowanie zawiera 2 globulki. Chociaż lek nie jest refundowany, warto skonsultować się z lekarzem lub aptekarzem w sprawie dostępnych ofert cenowych.
Opakowanie leku zawiera 2 globulki. Lek jest dostępny na receptę, można go kupić w praktycznie każdej aptece. Nie podlega refundacji.

Cena Arilin Rapid

Cena leku Arilin Rapid może różnić się w zależności od apteki. Zalecamy skonsultowanie się z lokalnymi aptekami lub wyszukiwaniem online, aby znaleźć najkorzystniejszą ofertę.

Opinie o Arilin Rapid

Opinie pacjentów na temat Arilin Rapid są różnorodne. Większość pacjentów zauważa pozytywne efekty leczenia, ale jak każdy lek, Arilin Rapid może działać inaczej w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta. Zalecamy przeczytanie opinii na forach medycznych i konsultację z lekarzem przed rozpoczęciem leczenia.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Arilin Rapid recepta online

 1. Anna Makurat (zweryfikowany)

  Otrzymanie recepty online to dla mnie wygoda i oszczędność czasu. Nie muszę stać w kolejkach i umawiać się na wizytę u lekarza, a wszystko załatwiam w kilka minut. Polecam!

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.