Atywia recepta online

(2 opinie klienta)

Atywia to lek antykoncepcyjny stosowany przez kobiety, które chcą uniknąć zajścia w ciążę lub jeśli istnieją do tego przeciwwskazania medyczne. Wykorzystywany też w leczeniu trądziku. Preparat jest dostępny w formie tabletek doustnych. Lek nie jest refundowany, można go kupić tylko na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Stosowanie preparatu

Tabletki należy przyjmować doustnie, raz dziennie o stałej porze. W opakowaniu zaznaczona jest kolejność ich przyjmowania i należy jej ściśle przestrzegać. Tabletki zaczyna się przyjmować w pierwszym dniu cyklu i przyjmuje się przez 21 dni. Kolejne 7 dni nie należy przyjmować tabletek, w tym czasie pojawi się krwawienie z odstawienia. Następuje ono po 2-3 dniach. Po 7 dniach przerwy ponownie należy przyjmować lek, nawet jeśli krwawienie jeszcze trwa. Nie należy przekraczać zalecanej dawki. Jej zwiększenie nie wpłynie na większą skuteczność. W przypadku wymiotów i biegunek oraz podczas infekcji działanie może być osłabione. W przypadku pominięcia dawki należy przyjąć ją najszybciej jak to możliwe.

Przeciwwskazania

Preparatu Atywia nie można przyjmować przy wielu innych schorzeniach. Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach. Lekarz na podstawie wywiadu i badań zdecyduje, czy ten lek jest odpowiedni. Do najczęstszych przeciwwskazań należą choroby układu krążenia, choroby zakrzepowe. Leku nie należy przyjmować jeżeli występuje nadwrażliwość na którykolwiek składnik, migrena, ciężkie choroby wątroby, a także w czasie ciąży i karmienia piersią.

Skutki uboczne

W przypadku przyjmowania każdego leku mogą wystąpić działania niepożądane. Jeśli pojawią się objawy takie jak obrzęk kończyn, zaburzenia oddechu, osłabienie, zaburzenia rytmu serca należy niezwłocznie zaprzestać przyjmowania leku i skonsultować się z lekarzem. Do częstych skutków ubocznych należą: ból w podbrzuszu, ból głowy, tkliwość piersi, nudności, wymioty, trądzik, nieregularne krwawienie. Jeśli objawy nie ustępują, należy skonsultować się z lekarzem.

Gdzie można kupić lek – e-recepta?

Lek Atywia można kupić w aptece stacjonarnej i internetowej. Konieczne jest posiadanie recepty. Preparat nie jest refundowany. Dostępny w opakowaniach zawierających 21 i 63 tabletki.

 

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

2 komentarze dla Atywia recepta online

 1. Monika Raczkowska (zweryfikowany)

  Pan Doktor jest lekarzem o ogromnej wiedzy medycznej, ale także o dużym sercu. Dziękuję za jego zaangażowanie w moje zdrowie.

 2. Kinga Liszewska (zweryfikowany)

  Miałam obawy, czy sobie poradzę, ale to jest banalnie proste. Szybko i sprawnie, nie sądziłam, że mi się tak sprawnie uda zamówić receptę.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.