Aulin recepta online

(2 opinie klienta)

Lek Aulin to lek przeciwbólowy i przeciwzapalny. Substancja czynna – niemesulid należy do grupy niesteroidowych leków o działaniu przeciwzapalnym. Preparat jest szybko i dobrze wchłaniany przez układ pokarmowy. Dostępny na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie

Preparat Aulin to lek stosowany w leczeniu bólu oraz w łagodzeniu stanów zapalnych. Jego składnik aktywny-nimesilid działa także przeciwgorączkowo. Lek blokuje syntezę prostaglandyn, substancji, które odpowiadają na rozwój stanów zapalnych. Aulin to lek o szybkim działaniu, pierwsze efekty można uzyskać po 15 minutach od zażycia. Jest dostępny w formie tabletek oraz granulatu do sporządzania zawiesiny ustnej.

Kiedy sięgnąć po lek?

Lek jest przeznaczony dla osób powyżej 12 roku życia, nie powinno się go przepisywać jeśli wcześniejsza kuracja przeciwbólowa przyniosła rezultat, jest tak zwanym lekiem drugiego rzutu. Stosowany w leczeniu bólu o dużym natężeniu, a także przy leczeniu bóli towarzyszących menstruacji.

Stosowanie preparatu

Nie należy samodzielnie dobierać dawkowania leku, należy przestrzegać dawek zalecanych przez lekarza. Przeważnie dawka to 1 tabletka 100 mg dwa razy na dobę. Aulinu nie powinno się przyjmować dłużej niż przez 15 dni. Jeśli po przebytej kuracji mocny ból nadal będzie występował, należy skontaktować się z lekarzem prowadzącym.

Przeciwwskazania do stosowania leku

Nie powinno się przyjmować leku jeśli u pacjenta występuje ostra niewydolność wątroby oraz choroby serca. Nie należy sięgać po niego jeśli występuje nadwrażliwość na którykolwiek składnik i jeśli wystąpiły reakcje alergiczne na leki z grupy niesteroidowych. Podczas wizyty trzeba poinformować lekarza o wszystkich chorobach oraz przyjmowanych lekach. Pomoże to uniknięcia reakcji niepożądanych. Zaleca się zachowanie ostrożności u pacjentów z problemami z nerkami. Lek nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży.

Działania niepożądane

Jeśli wystąpią duszności, obrzęk twarzy oraz trudności z oddychaniem należy jak najszybciej zaprzestać przyjmowaniu leku, oraz skonsultować się z lekarzem. Działania niepożądane, jakie mogą się pojawić to: nudności, wymioty, biegunka, ból brzucha, zwiększenie aktywności enzymów wątrobowych. Rzadziej pojawiają się wzdęcia, zapalenie błony śluzowej jamy ustnej, zapalenie błony śluzowej żołądka. Jeśli występujące objawy będą niepokoić pacjenta lub nie będą ustępować, zaleca się kontakt z lekarzem, lub farmaceutą.

Gdzie kupić lek e-recepta?

Lek Aulin jest dostępny w opakowaniach zawierających 15 lub 30 tabletek, każde po 100 mg. Jest dostępny tylko na receptę, nie ma problemu z jego dostępnością w aptekach.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

2 komentarze dla Aulin recepta online

 1. Damian Włodarczyk (zweryfikowany)

  Lekarz był bardzo profesjonalny, polecam jego usługi.

 2. Andrzej Okoń (zweryfikowany)

  Nie jestem zbyt techniczny i obawiałem się, czy sobie dam radę. Córka wysłała mi link, pisząc, że każdy sobie z tym poradzi. I miała rację. A sama usługa na wysokim poziomie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.