Axia recepta online

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Co to jest Axia?

Lek Axia to preparat antykoncepcyjny, dostępny online dla kobiet, które pragną skutecznie zapobiegać ciąży. Axia jest lekiem na receptę i każda tabletka zawiera dwa hormony żeńskie: drospirenon i etynyloestradiol.

Skład i Postać Leku Axia

Axia zawiera dwa hormony żeńskie: drospirenon i etynyloestradiol, które są substancjami czynnymi tego leku. Każda tabletka złożona zawiera 0,02 mg etynyloestradiolu i 3 mg drospirenonu. Ponadto, lek zawiera substancje pomocnicze takie jak laktoza jednowodna, skrobia żelowana, powidon K-30, i inne. Axia ma postać tabletek powlekanych, które są dostępne na receptę.

Wskazania, Stosowanie i Skutki Uboczne Leku Axia

Axia jest złożonym środkiem antykoncepcyjnym, stosowanym w celu zapobiegania ciąży. Jest to lek przeznaczony dla kobiet w wieku rozrodczym. Axia należy przyjmować raz dziennie przez 21 dni, najlepiej o tej samej porze każdego dnia. Po 21 dniach przyjmowania tabletek należy zrobić 7-dniową przerwę, podczas której prawdopodobnie dojdzie do krwawienia.

Podobnie jak inne leki, Axia może powodować skutki uboczne. Należy zwrócić uwagę na wszelkie niepożądane reakcje i skonsultować się z lekarzem w razie wątpliwości.

Przeciwwskazania i Często Zadawane Pytania (FAQ)

Przed rozpoczęciem stosowania Axia, ważne jest, aby uważnie przeczytać ulotkę dołączoną do opakowania oraz skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Axia może być przeciwwskazana w niektórych przypadkach, takich jak nadwrażliwość na którykolwiek składnik leku.

Czy lek Axia wpływa na przyrost masy ciała?

Nie ma jednoznacznych danych potwierdzających, że Axia powoduje przyrost masy ciała. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem.

Jak stosować lek Axia?

Axia należy przyjmować raz dziennie przez 21 dni, najlepiej o tej samej porze każdego dnia. Następnie należy zrobić 7-dniową przerwę.

Czy mogę pić alkohol podczas stosowania leku Axia?

Brak jest danych wskazujących, aby alkohol wpływał na skuteczność leku Axia. Jednakże, nadmierne spożycie alkoholu może wpływać na Twoje zdrowie i zdolność do podejmowania świadomych decyzji.

Czy lek Axia jest dostępny bez recepty?

Nie, Axia jest lekiem dostępnym wyłącznie na receptę, którą można uzyskać online na e-Medycy.pl.

Czy mogę stosować Axia podczas karmienia piersią?

Stosowanie Axia podczas karmienia piersią nie jest zalecane. Prosimy o kontakt z lekarzem przed rozpoczęciem stosowania leku, aby omówić dostępne opcje antykoncepcji.

Czy mogę palić papierosy podczas stosowania Axia?

Palenie papierosów zwiększa ryzyko wystąpienia poważnych skutków ubocznych przy stosowaniu leków antykoncepcyjnych, takich jak Axia. Omów zagrożenia z lekarzem, szczególnie jeśli jesteś palaczką powyżej 35 roku życia.

Co zrobić, jeśli zapomnę wziąć tabletkę?

Jeśli zapomnisz wziąć tabletkę, przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania lub skonsultuj się z lekarzem, aby dowiedzieć się, jak postępować w takiej sytuacji.

Czy Axia wpływa na libido?

Niektóre kobiety zgłaszają zmiany w libido podczas stosowania środków antykoncepcyjnych. W przypadku obaw lub doświadczenia takich skutków ubocznych, skontaktuj się z lekarzem.

Podsumowanie

Lek Axia to skuteczny środek antykoncepcyjny, który zawiera dwa hormony żeńskie. Dzięki możliwości zamówienia recepty online na e-Medycy.pl, zapewniamy dyskrecję i wygodę. Zawsze przestrzegaj zaleceń lekarza oraz czytaj ulotkę dołączoną do opakowania przed rozpoczęciem stosowania leku.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.