Bactrazol recepta online

(1 opinia klienta)

Lek Bactrazol to antybiotyk do ogólnego stosowania w leczeniu zakażeń bakteryjnych.  Substancją czynną preparatu jest azytromycyna. Lek jest dostępny na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie

Za działanie leku odpowiada substancja czynna azytromycyna, która jest półsyntetyczną pochodną etytromycyny. Jej działanie polega na hamowaniu syntezy białek, przez co uniemożliwione jest namnażanie bakterii, w efekcie czego doprowadzone jest do jej całkowitej śmierci. Substancja ta ma szerokie spektrum działania.

Dla kogo jest ten lek?

Lek Bactrazol jest wskazany w leczeniu zakażeń górnych dróg oddechowych, ostrym zapaleniu ucha, zakażeniu dolnych dróg oddechowych, zakażeniu skóry i tkanek miękkich, a także podczas leczenie chorób przenoszonych drogą płciową.

Dawkowanie leku

Należy przestrzegać dawkowania leku zaleconego przez lekarza. Nie należy samemu modyfikować zaleconej dawki. W leczeniu osób dorosłych i dzieci, których waga przekracza 45 kg zalecone dawkowanie to 500 mg przez 3 dni. W leczeniu zakażeń dróg moczowych i chorób przenoszonych drogą płciową zalecane jest przyjęcie jednorazowej dawki 1000 mg. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Przeciwwskazania do stosowania

Leku nie należy przyjmować jeśli występuje nadwrażliwość na składniki leku. Należy zachować szczególną ostrożność u pacjentów z zaburzeniami neurologicznymi i psychicznymi. Należy poinformować lekarza o wszystkich chorobach i przyjmowanych lekach.

Działania niepożądane

Podczas przyjmowania każdego leku mogą pojawić się działania niepożądane. Najczęściej są to: biegunka, nudności, wymioty, bóle głowy, bóle głowy, zmniejszenie liczny limfocytów. Niezbyt często: nadkażenia bakteriami i drożdżakami, zmniejszenie łaknienia, zawroty głowy, zaburzenia widzenia, zaburzenia słuchu, duszność, zaparcia, wzdęcia, bóle mięśni, bolesne oddawanie moczu.

Gdzie można kupić lek?

Preparat Bactrazol jest dostępny w większości aptek. Opakowanie leku zawiera 3 tabletki 500 mg. Lek jest dostępny jedynie na receptę. Nie jest refundowany.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Bactrazol recepta online

 1. Anna Janikowska (zweryfikowany)

  W końcu ktoś zrozumiał, że w dzisiejszych czasach ludzie potrzebują szybkiego i wygodnego dostępu do leków. Dzięki tej usłudze mogę być spokojna o swoje zdrowie, nawet wtedy gdy nie mam czasu na wizytę u lekarza.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.