Email: kontakt@e-medycy.pl   |   Tel: 790 580 424

Umów konsultacje

Bartosz Mitkowski fizjoterapeuta

(3 opinie klienta)

40.00 

Jeśli szukasz specjalisty z zakresu fizjoterapii lub osteopatii, by pozbyć się dolegliwości bólowych układu ruchu, które uniemożliwiają Ci funkcjonowanie mamy dla Ciebie doskonałą propozycję. Podobnie jest, jeśli jesteś kobietą, która chce nauczyć się pracować ze swoim ciałem lub której mięśnie Kegla niestety uległy dość dużemu osłabieniu.

Konsultacja online z naszym fizjoterapeutą uroginekologicznym, fizjoterapeutą oraz osteopatą jest w takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem. Magister Bartosz Mitkowski, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, jak również obecny student fili Niemieckiej Szkoły Osteopatii, OSD-Polska, będzie w stanie z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem znaleźć rozwiązanie Twojego problemu.

Korzystając ze swojego doświadczenia, pokaże Ci ewentualne ćwiczenia. Gdy zajdzie taka potrzeba, wypisze e-skierowanie, by móc w pełni zapoznać się z Twoim przypadkiem. Ponadto podczas oferowanej w naszym Internetowym Centrum Medycznym e-porady będziesz mógł otrzymać e-receptę lub e-zwolnienie. Wszystko szybko, fachowo i co najważniejsze bez kolejek.

 • KONSULTACJA FIZJOTERAPEUTYCZNA ONLINE SZYBKO POMOŻE ROZWIĄZAĆ TWOJE PROBLEMY
 • CZAS I MIEJSCE WYBIERANE PRZEZ CIEBIE, TAK BYŚ CZUŁ SIĘ JAK NAJBARDZIEJ SWOBODNIE I KOMFORTOWO PODCZAS FIZJOTERAPEUTYCZNEJ KONSULTACJI ONLINE
 • PODSUMOWANIE KONSULTACJI FIZJOTERAPEUTYCZNEJ ONLINE, W TYM ZALECENIA I EWENTUALNE SUGESTIE ROZSZERZENIA DIAGNOSTYKI LUB PROPOZYCJE ĆWICZEŃ, OTRZYMUJESZ W WERSJI ELEKTRONICZNEJ NA E-MAIL LUB W WIADOMOŚCI SMS
 • SZYBKIE TERMINY, PROFESJONALNE ORAZ INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO PACJENTA

Informacje dodatkowe

Czas trwania

15 min.

E-recepta

Tak

E-skierowanie

Tak

E-zwolnienie

Tak

3 komentarze dla Bartosz Mitkowski fizjoterapeuta

 1. Rafał Matkowski (zweryfikowany)

  Kontuzja daje mi się we znaki. Konsultacja zawsze na najwyższym poziomie z mnóstwem porad i zaleconych ćwiczeń.

 2. Piotr Dutkiewicz (zweryfikowany)

  To już kolejna konsultacja. Jestem bardzo zadowolony i myślę, że zalecone ćwiczenia i rehabilitacja poprawią moją kondycję.

 3. Judyta Sawicka (zweryfikowany)

  Pan Bartosz to fizjoterapeuta z jakim mam do czynienia pierwszy raz w życiu. Doradzi, wysłucha i pokaże zestaw ćwiczeń do wykonywania w domu.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.