Beloflow recepta online

Lek Beloflow jest stosowany w leczeniu nietrzymania moczu i częstomoczu u pacjentów z zespołem pęcherza nadreaktywnego. Lek dostępny jest na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie

Za działanie leku odpowiada substancja aktywna solifenacyna, która jest antagonistą receptora, który odpowiada za hamowanie skurczu mięśniówki gładkiej wypieracza. Działanie rozkurczowe redukuje, uczycie parcia na pęcherz. Zwiększona zostaje ilość moczu utrzymywana w pęcherzu, przez co zmniejsza się jego częstotliwość oddawania.

Dla kogo jest ten lek?

Lek Beloflow stosuje się u pacjentów w leczeniu objawowym pęcherza nadaktywnego, w którym pojawiają się epizody nagłej potrzeby oddania moczu. Wykorzystywane też w leczeniu pacjentów z nietrzymaniem moczu.

Dawkowanie leku

Należy przestrzegać dawkowania zaleconego przez lekarza. Zwykle stosowana dawka do 5 mg na dobę, lekarz może ją zwiększyć do 10 mg na dobę. Czas leczenie jest indywidualnie dobierany przez lekarza. Nie zaleca się samodzielnego zwiększania dawki i przekraczania maksymalnej dawki dobowej.

Przeciwwskazania do stosowania

Preparatu nie należy przyjmować jeśli występuję nadwrażliwość na którykolwiek składnik. Leku nie stosować u pacjentów z zatrzymaniem moczu, ciężkimi dolegliwościami żołądkowo-jelitowymi, z zaburzeniami czynności nerek i wątroby. Lek nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i karmiących. Nie należy do stosować u dzieci i młodzieży.

Działanie niepożądane

W przypadku przyjmowania każdego leku mogą pojawić się skutki uboczne. Bardzo często są to: suchość w jamie ustnej. Często pojawiają się: zaparcia, nudności, niestrawność, ból brzucha. Niezbyt często odnotowano: senność, zaburzenia smaku, trudności w oddawaniu moczu, zmęczenie.

Gdzie można kupić lek?

Lek Beloflow dostępny jest w większości aptek, jest to lek sprzedawany na receptę. Podlega refundacji.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.