Berotec N100 recepta online

(3 opinie klienta)

Berotec N100 to lek wziewny, który jest stosowany w leczeniu chorób przebiegających ze skurczem oskrzeli. Jego działanie pozwala na swobodny przepływ powietrza w drogach oddechowych. Lek jest wydawany na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie tego leku odpowiada substancja czynna feneterol, która należy do grupy sympatykomimetyków. Ich działanie pobudza określone receptory andrenergiczne, które znajdują się na powierzchni komórek mięśni gładkich oskrzeli. Ich pobudzenie pozwala na swobodny przepływ powietrza. Ustępują duszności i możliwe jest swobodne oddychanie.

Dla kogo jest ten lek?

Lek Beretoc N100 jest zalecany u pacjentów w zapobieganiu napadów duszności wywołanej skurczem oskrzeli, a także w leczeniu objawów duszności w chorobach dróg oddechowych jak POChP.

Dawkowanie leku

Preparat należy stosować zgodnie z zaleceniami lekarza. Nie należy, samemu zmieniać zalecań dawki. W leczeniu osób dorosłych stosuje się 1-2 dawki od 1 do 3 razy na dobę. Nie można przekraczać 8 dawek dziennie. W przypadku kiedy po przyjęciu 2 dawek stan się nie poprawi, a atak duszności nie ustąpi, należy skonsultować się z lekarzem. Lek można także stosować u dzieci powyżej 6 roku życia. Dawkowanie to 1 dawka, 103 razy na dobę.

Kiedy nie stosować leku?

Leku nie należy podawać osobom, u których występuje nadwrażliwość na składniki. Leku nie należy stosować u pacjentów z cukrzycą, psubstancja czynna solifenacynao przebytym zawale, z zaburzeniami czynności serca oraz w przypadku nadczynności tarczycy. Lek jest przeznaczony dla dzieci powyżej 6 roku życia i dorosłych.

Działania niepożądane

Podczas stosowania tego leku mogą pojawić się skutki uboczne. Często mogą pojawić się takie jak nerwowość, bóle głowy, zawroty głowy, drżenie mięśnia szkieletowego, zaburzenia rytmu serca. Preparat może też powodować podrażnienia jamy ustnej, suchość w jamie ustnej. Jeśli objawy nie będą ustępować lub zaczną się nasilać, należy skonsultować się z lekarzem.

Gdzie można kupić lek?

Preparat Berotec N100 jest dostępny w formie wziewnego aerozolu. Lek można kupić w większości aptek, podlega refundacji.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

3 komentarze dla Berotec N100 recepta online

 1. Łukasz Zając (zweryfikowany)

  Dzięki nowoczesnemu sposobowi wystawiania recept, mam pewność, że moje leki zawsze będą dostępne w aptece. To dla mnie duży komfort i spokój.

 2. Patryk Michalski (zweryfikowany)

  Kontrolowanie moich recept i wydatków na leki w jednym miejscu to dla mnie ogromna wygoda. Bez e-recept miałbym wiele papierowych dokumentów do przechowywania i śledzenia.

 3. Janusz Kaczmarek (zweryfikowany)

  Chciałbym podziękować Panu Doktorowi za pomoc w rozwiązaniu moich problemów zdrowotnych. Pańska dokładność i zaangażowanie w leczenie sprawiły, że czuję się lepiej. Dziękuję za to, że jest Pan tak dobrym lekarzem.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.