Betnovate recepta online

(1 opinia klienta)

Lek Betnovate w postaci kremu ma w swoim składzie silny kortykosteroid. Jest przeznaczony do stosowania w chorobach skóry, ma silne działanie przeciwzapalne. Dostępny na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie preparatu

Lek Betnovate to preparat do miejscowego stosowania. W składzie leku znajduje się substancja aktywna betametazon walerian, który jest silnie działającym kortykosteroidem. Lek ma działanie przeciwzapalne. Dostępny jest także wariant Betnovate N, w składzie którego znajduje się także antybiotyk.

Betnovate – na co jest ten preparat?

Maść Betnovate jest przeznaczona do stosowania na suche, liszajowate, złuszczające się zmiany skórne. Lek jest przeznaczony dla dzieci powyżej 1 roku życia i dorosłych. Jest stosowany w leczeniu: atopowego zapalenia skóry, wyprysku pieniążkowatego, łuszczycy, przewlekłego liszaja, łojotokowego zapalenia skóry, alergicznego zapalenia skóry. A także jeśli u pacjenta występuje toczeń rumieniowaty, lek może być też stosowany na duże odczyny skórne po ukąszeniach owadów.

Nowoczesna formuła – cream na problemy skórne

Działanie leku polega na łagodzeniu i całkowitym redukowaniu stanów zapalnych, które prowadzą do chorób skóry. Jedno opakowanie leku zawiera 15 g maści. Lek jest dostępny tylko na receptę.

Jak stosować krem Betnovate?

Niewielką ilość maści lub kremu należy nanieść na zmienione chorobowo miejsca. Lek można aplikować 2 razy dziennie do uzyskania poprawy. Czas leczenia nie powinien jednak być dłuższy niż 4 tygodnie. Należy unikać kontaktu z oczami, jamą śluzową nosa i ust.

Kiedy nie stosować leku?

Preparatu nie należy stosować, jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach i stosowanych preparatach, w tym tych bez recepty.

Betnovate – cena i dostępność leku

Preparat Betnovate jest dostępny w tubie zawierającej 15 g kremu. Lek jest dostępny tylko na receptę, do kupienia w większości aptek. Cena leku to ok. 30 zł, nie podlega refundacji.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Betnovate recepta online

 1. Karolina Sawicka (zweryfikowany)

  W końcu jakaś pro-pacjencka inicjatywa! Oszczędza mi to mnóstwo czasu i nerwów. Świetna obsługa, polecam każdemu!

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.