Bibloc recepta online

(1 opinia klienta)
Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Bibloc – Kompletna informacja o leku

Skład i działanie leku

Substancją aktywną leku Bibloc jest bisoprolol. Działa on poprzez blokowanie receptorów adrenergicznych typu beta, ograniczając tym samym działanie agrenalizny i noradrelanimy, co skutkuje zmniejszeniem rytmu serca. Lek poprawia zdrowie serca, obniżając rytm serca oraz ciśnienie krwi.

Bibloc ulotka – dawkowanie i zalecenia

Lek Bibloc jest dostępny w opakowaniach po 30 lub 60 tabletek o różnych dawkach. W przypadku nadciśnienia tętniczego i dławicy piersiowej zalecana dawka to 5 mg dziennie. Maksymalna dawka wynosi 20 mg na dobę. Natomiast w leczeniu niewydolności serca dawkowanie zaczyna się od 1,25 mg i może być zwiększane do 10 mg dziennie.

Informacje refundacyjne

Czy Bibloc jest refundowany? Niestety, lek Bibloc nie jest obecnie refundowany. Przed zakupem warto sprawdzić aktualne informacje w aptece lub na stronie NFZ.

Kiedy nie stosować leku?

Bibloc nie jest zalecany dla dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia oraz dla osób z nadwrażliwością na składniki leku. Przeciwwskazania obejmują również ostrą niewydolność serca, bradykardię, niedociśnienie oraz kwasice metaboliczną. Zawsze informuj lekarza o przyjmowanych lekach i istniejących schorzeniach.

Działanie niepożądane

Stosowanie leku Bibloc może wiązać się z pewnymi skutkami ubocznymi. Najczęściej występuje spowolnienie rytmu serca. Inne działania niepożądane obejmują nasilenie niewydolności serca, bóle głowy, zawroty głowy, nudności, wymioty, bóle brzucha oraz uczucie zimna w kończynach. W przypadku zaobserwowania niepożądanych skutków ubocznych skonsultuj się z lekarzem.

Jak kupić lek Bibloc?

Lek Bibloc dostępny jest w większości aptek – zarówno stacjonarnych, jak i internetowych. Ważne jest jednak, aby pamiętać o konieczności posiadania ważnej recepty. Jeśli szukasz wygodnej opcji zakupu, możesz skorzystać z e-recepty online.

Często zadawane pytania

Jakie są skutki uboczne Bibloc?

W czasie stosowania leku Bibloc mogą pojawić się skutki uboczne. Bardzo często obserwuje się zmniejszenie częstotliwości rytmu serca. Inne dość częste działania niepożądane to nasilenie niewydolności serca, bóle głowy, zawroty głowy, nudności, wymioty, biegunka, bóle brzucha oraz uczucie zimna i drętwienia kończyn. Mniej często pojawiają się osłabienie mięśni, kurcze mięśni oraz zaburzenia słuchu.

Jakie dawki leku Bibloc są dostępne?

Lek Bibloc jest dostępny w opakowaniach po 30 lub 60 tabletek o różnych dawkach. W przypadku nadciśnienia tętniczego i dławicy piersiowej zalecana dawka to 5 mg dziennie. Maksymalna dawka wynosi 20 mg na dobę. Natomiast w leczeniu niewydolności serca dawkowanie zaczyna się od 1,25 mg i może być zwiększane do 10 mg dziennie.

Czy Bibloc jest bezpieczny dla dzieci?

Lek Bibloc nie jest zalecany dla dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Bibloc recepta online

 1. Paulina Tybuś (zweryfikowany)

  Lekarz udzielił mi bardzo szczegółowej konsultacji i pomógł mi dobrać odpowiednią dawkę leku. Jestem bardzo zadowolona z jego podejścia.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.