Bicardiol recepta online

(1 opinia klienta)

Lek Bicardiol jest stosowany w leczeniu niewydolności serca, nadciśnieniu i dławicy płucnej. Substancją czynną leku jest fumaran, który jest beta-aredolitykiem. Lek jest dostępny na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie leku odpowiada jego substancja aktywna fumaran. Należy on do leków z grupy beta-adrenolityków. Jej działanie polega na ochronie serca przed zbyt dużą czynnoscią. Lek zwalnia czynność serca, jednocześnie działając tak, że wydajniej pompuje krew w organizmie.

Dla kogo jest ten lek?

Lek Bicardiol jest zalecany w leczeniu niewydolności serca. Jest także stosowany w leczeniu nadciśnienia i dławicy piersiowej.

Dawkowanie leku

W czasie przyjmowania leku Bicardiol zalecane jest regularne odbywanie wizyt kontrolnych, zwłaszcza na początku przyjmowania leku i podczas zwiększania dawki. Nie należy samodzielnie decydować o zmianie dawki zaleconej przez lekarza. Tabletek nie należy rozgrywać. W przypadku leczenia niewydolności serca przyjmowanie leku rozpoczyna się od dawki 1,25 mg raz na dobę, która z każdym kolejnym tygodniem jest zwiększana, aż do dawki 10 mg raz na dobę, która jest dawką podtrzymującą. Leczenie nadciśnienia tętniczego: dawka 5 mg raz na dobę. Możliwe jest jej zwiększenie przez lekarza.

Przerwanie stosowanie leku

Nie należy przerywać stosowania leku bez konsultacji z lekarzem. Lek należy odstawiać stopniowo. W razie jakichkolwiek wątpliwości dco do stosowania leku należy skonsultować się z lekarzem.

Kiedy nie stosować leku?

Leku Bicardiol nie należy stosować jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Nie należy przyjmować leku, w czasie ciąży i karmienia piersią bez konsultacji z lekarzem. Leku nie należy stosować, jeśli u pacjenta występuje: ciężka astma oskrzelowa przewlekła choroba płuc, ciężkie zaburzenia krążenia w kończynach, u osób z niskim ciśnieniem tętniczym.

Działania niepożądane

Podczas stosowanie leku mogą pojawić się działania niepożądane. Jednak na ogół korzyści ze stosowania leku je przewyższają. Często mogą pojawić się takie jak: zmęczenie, osłabienie, bóle głowy, zawroty głowy. Niezbyt często: zaburzenia snu, depresja, zaburzenia oddychania u osób z astmą, kurcze mięśni. Rzadko: zaburzenia słuchu, zmniejszone wydalanie łez, zapalenie wątroby, świąd, wysypka, zaburzenia wzwodu.

Gdzie można kupić lek?

Lek Bicardiol jest dostępny w większości aptek stacjonarnych i internetowych. Jest dostępny na receptę, nie jest refundowany.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Bicardiol recepta online

 1. Agnieszka Kluczniok (zweryfikowany)

  Lekarz jest bardzo kompetentny i zawsze udziela mi profesjonalnej porady. Dziękuję za pomoc w moich problemach zdrowotnych.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.