Biofenac recepta online

(4 opinie klienta)

Biofenac to lek o działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym. Stosowany w leczeniu schorzeń reumatologicznych. Lek jest dostępny w dwóch formach – tabletek oraz proszku do sporządzania zawiesiny. Preparat jest dostępny tylko na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Dla kogo jest przeznaczony

Lek Biofenac jest przeznaczony dla pacjentów w objawowym leczeniu bólu oraz stanów zapalnych wywołanych przez zwyrodnienie stawów. Polecany także w leczeniu reumatoidalnego zapalenia stawów. Przepisywany także pacjentom z zesztywniającym zapaleniem kręgosłupa.

Jakie są przeciwwskazania?

W przypadku każdego leku tak samo w przypadku preparatu Biofenac istnieją przeciwwskazania do jego przyjmowania. Poza nadwrażliwością na składniki aktywne są to krwawienie przewodu pokarmowego, choroba wrzodowa, niewydolność serca. Lek nie jest wskazany dla pacjentów z ostrym zapaleniem nerek i wątroby. Podczas wizyty należy poinformować lekarza o wszystkich występujących chorobach oraz innych zażywanych lekach.

Stosowanie — jak przyjmować preparat?

Lek Biofenac dostępny jest w formie tabletek oraz proszku do sporządzenia zawiesiny. Proszek należy rozpuścić w niewielkiej ilości wody. Należy przestrzegać dawkowania zaleconego przez lekarza, w każdym przypadku może być ona indywidualnie dopasowywana. Nie należy samemu zmieniać dawki. Maksymalna dobowa dawna to 200 mg, czyli 1 tabletka lub jestem roztwór dwa razy dziennie.

Sutki uboczne

Do najczęściej pojawiających się skutków ubocznych należą zawroty głowy, niestrawność, nudności, biegunka. Rzadziej pojawiają się wzdęcia, zaparcia, wymioty, zapalenie błony śluzowej żołądka. Jeśli objawy narastają lub się utrzymują, należy skonsultować się z lekarzem.

Gdzie kupić lek?

Lek jest dostępny w aptekach oraz w aptekach internetowych. Wymagane jest okazanie recepty. Preparat jest dostępny w opakowaniach po 20 lub 60 tabletek. Lek nie podlega refundacji.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

4 komentarze dla Biofenac recepta online

 1. Andrzej Piotrkowski (zweryfikowany)

  Dziękuję serdecznie Panu Doktorowi za okazaną pomoc. Była ona pełna profesjonalizmu, zachęcam innych do skorzystania z jego usług. Dziękuję!

 2. Ryszard Włodarczyk (zweryfikowany)

  Jestem zadowolony z usługi, szybko dostałem receptę na potrzebne leki. Pan doktor jest bardzo profesjonalny i kompetentny. Wizyta online była łatwa do zorganizowania, a konsultacja przebiegła w sposób jasny i zrozumiały. Polecam usługi tego lekarza wszystkim, którzy szukają profesjonalnej opieki medycznej online.

 3. Jakub Kołodziej (zweryfikowany)

  Szybka i profesjonalna konsultacja, a e-recepta zrealizowana bez problemu. Dziękuję za pomoc!

 4. Joanna Tomaszewska (zweryfikowany)

  Znalazłam się w sytuacji awaryjnej, bez leków, a lekarz w przychodni miał zajęte wszystkie terminy. E-recepta uratowała sytuację. I jakie to jest proste. Polecam.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.