Bioracef 500 recepta online

(1 opinia klienta)
Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Bioracef – antybiotyk na różne dolegliwości

Skład i działanie leku Bioracef

Substancją czynną leku Bioracef jest aksetyl cefuroksymu, antybiotyk II generacji. Działanie tej substancji polega na zwalczaniu bakterii, które są na nią wrażliwe. Skutecznie zwalcza bakterie Gram-dodatnie i Gram-ujemne. Lek jest dobrze wchłaniany do organizmu i najlepiej zażywać go po posiłku.

Dla kogo jest Bioracef?

Bioracef, znany również jako bioracef 500 w dawce 500mg, jest stosowany w leczeniu różnych dolegliwości. Znajduje zastosowanie w leczeniu ostrego zapalenia ucha środkowego, bakteryjnego zapalenia zatok przynosowych, ostrego paciorkowcowego zapalenia gardła i migdałków, przewlekłym zapaleniu oskrzeli, zapaleniu pęcherza, odmiedniczkowego zapalenia nerek, niepowikłanych zakażeniach skóry i tkanek miękkich oraz w leczeniu boreliozy, w tym wczesnych etapów tej choroby.

Dawkowanie leku Bioracef

Nie należy samodzielnie modyfikować dawki zaleconej przez lekarza. W przypadku wątpliwości dotyczących dawkowania bioracef 500 lub innych wersji tego leku, zawsze konsultuj się z lekarzem.

Ulotka leku Bioracef

Pełną ulotkę leku Bioracef, zawierającą wszystkie niezbędne informacje o składzie, działaniu oraz przeciwwskazaniach, można znaleźć w załączeniu do opakowania leku lub na stronie producenta.

Kiedy nie stosować Bioracef?

Bioracef nie jest zalecany dla dzieci poniżej 5 roku życia oraz osób z nadwrażliwością na którykolwiek składnik leku.

Możliwe działania niepożądane

Podczas stosowania leku Bioracef mogą wystąpić różne działania niepożądane. Do najczęstszych należą: bóle głowy, zawroty głowy, eozynofilia, nudności, biegunka i inne. W razie wątpliwości zawsze skonsultuj się z lekarzem.

Gdzie kupić Bioracef?

Bioracef jest dostępny w większości aptek w Polsce. Lek jest wydawany wyłącznie na receptę i w niektórych przypadkach podlega refundacji.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Bioracef 500 recepta online

 1. Grzegorz Kowalewski (zweryfikowany)

  Bardzo dobre podejście lekarzy, którzy bardzo dokładnie sprawdzają moje potrzeby i dobierają odpowiednie leki. Jestem bardzo zadowolony i polecam tę usługę każdemu.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.