Bisoprolol Actavis recepta online

(1 opinia klienta)

Lek Bisoprolol Actavis jest stosowany w leczeniu nadciśnienia tętniczego i dławicy piersiowej. Lek jest dostępny tylko na receptę, nie jest refundowany.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Substancją czynną leku jest bisoprolol furmanu, który należy do grupy leków nazywanych beta-adrenolityków. Działanie leku polega na odciążaniu czynności serca, a także na obniżanie ciśnienia tętniczego.

Dla kogo jest ten lek?

Lek Bisoprolol Actavis jest stosowany w leczeniu nadciśnienia tętniczego oraz dławicy piersiowej. Lek jest dostępny tylko na receptę.

Przeciwwskazania do stosowania leku

Leku Bisoprolol Actavis nie należy przyjmować jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach, w tym tych bez recepty. Lek nie należy stosować u osób z następującymi schorzeniami: świszczący oddech, astma, wolna lub nieregularna czynność serca, niskie ciśnienie, zaburzenia krążenia, u osób z niewydolnością krążenia, guzem nadnercza.

Dawkowanie leku

Nie należy samodzielnie zmieniać dawkowanie leku zaleconego przez lekarza. Jeśli pojawią się wątpliwości co do stosowania leku, należy skonsultować się z lekarzem. Dawkowanie na ogół to 5 mg raz na dobę. W razie konieczności lekarz może zdecydować o zwiększeniu dawki do 10 mg raz na dobę.

Działania niepożądane

W czasie stosowanie leku mogą pojawić się działania niepożądane. Jadnak korzyści z przyjmowania leku, na ogół je przewyższają. Często pojawiają się takie jak: zmęczenie, zawroty głowy, uczucie zmęczenia, nudności, wymioty, biegunka, ból brzucha, zaparcia, zamroczenia. Niezbyt często: zaburzenia snu, wolna czynność serca, nasilenie niewydolności serca, osłabienie mięśni, ból stawów. Rzadko: koszmary nocne, omamy, omdlenia, zaburzenia słuchu, zapalenie błony śluzowej nosa, świąd, zaczerwienienie, wysypka, suchość oczu. Bardzo rzadko: sucha, łuszcząca się wysypka, wypadanie włosów.

Gdzie można kupić lek?

Lek Bisoprolol Actavis jest dostępny w większości aptek, można go kupić tylko na receptę. Lek nie podlega refundacji.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Bisoprolol Actavis recepta online

 1. Klaudia Weissmann (zweryfikowany)

  Lekarz jest bardzo kompetentny i zawsze dokładnie wyjaśnia mi moje wątpliwości. Dziękuję za profesjonalną konsultację.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.