Bisopromerck recepta online

(1 opinia klienta)

Bisopromerck to lek w formie tabletek, który powoduje zmniejszenie częstotliwości rytmu serca, siły skurczu i obniżenie ciśnienia. Lek jest dostępny na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie tego leku odpowiada jego substancja czynna bisoprolol. Należy on do grupy leków nazywanych beta-blokerami. Ich działanie polega na blokowaniu pewnych receptorów, przez co ograniczone są skutki działania adrenaliny i noradrenaliny. Lek podczas działania powoduje zmniejszenie częstotliwości rytmu serca, siły skurczu i obniżenie ciśnienia.

Dla kogo jest ten lek?

Lek Bisopromerck jest wskazany do stosowania w leczeniu nadciśnienia tętniczego, choroby niedokrwiennej serca.

Kiedy nie stosować?

Leku Bisopromerck nie należy stosować jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. W czasie ciąży i karmienia piersią nie należy przyjmować żadnych leków bez konsultacji z lekarzem.

Dawkowanie leku

Należy przestrzegać dawkowania zaleconego przez lekarza. Jeśli pojawią się wątpliwości co do stosowania, należy się z nim skonsultować. Dorośli: na ogół stosowana dawka to 5-10 mg na dobę. Maksymalna dawka do 20 mg na dobę.

Opinie o leku

Leczenie tym preparatem jest leczeniem długotrwałym. Nie należy nagle przerywać stosowania leku. Lek ma dobre opinie, a pacjenci wskazują na poprawę podczas stosowania.

Możliwe skutki uboczne

Podczas stosowania każdego leku mogą pojawić się skutki uboczne. Często są to: ból głowy, zawroty głowy, nudności, biegunka, nasilenie współistniejących chorób chromania przestankowego, uczcie zziębnięcia kończyn, drętwienie kończyn. Niezbyt często: nasilenie niewydolności serca, zmniejszenie częstotliwości rytmu serca. Rzadko: omdlenia, zaburzenia słuchu, reakcje alergiczne, zapalenie wątroby, zwiększenie stężenia trójglicerydów, koszmary senne, omamy. Bardzo rzadko: zapalenie spojówek, łysienie, wysypka.

Cena i dostępność leku

Lek Bisopromerck jest dostępny w większości aptek, można go kupić na receptę. Lek jest dostępny w wariancie Bisopromerck 5 mg i Bisopromerck 10 mg. Cena leku (30 tabl. 5 mg) to ok. 13 zł. Nie podlega refundacji.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Bisopromerck recepta online

 1. Joanna Miszczak (zweryfikowany)

  Bardzo miło mi się korzystało z usługi. Lekarz był bardzo pomocny i wystawił mi receptę w ciągu kilku minut. Dziękuję serdecznie!

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.