Bisoratio recepta online

(1 opinia klienta)

Bisoratio to lek należący do grupy beta-blokerów. Preparat zmniejsza częstotliwość rytmu serca, siłę skurczu, ma działanie obniżające ciśnienie. Dostępny na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Bisoratio – co to za lek?

Preparat Bisoratio w formie tabletek do stosowania doustnego to lek, który należy do grupy beta-blokerów. W czasie działania substancji aktywnej – bisoprololu hamowane są niektóre receptory, nazywane receptorami androgennymi typu beta. Lek zmniejsza częstotliwość rytmu serca, siłę skurczu, ma działanie obniżające ciśnienie.

Na co jest ten lek?

Preparat jest wskazany do stosowania w leczeniu nadciśnienia tętniczego, przewlekłej dławicy piersiowej. Jest też stosowany w leczeniu osób z przewlekłą, stabilną niewydolnością serca o nasileniu od umiarkowanego do ciężkiego.

Kiedy nie stosować leku?

Leku Bisoratio nie należy stosować jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Leku nie należy stosować u pacjentów z ostrą niewydolnością serca, po wstrząsie kardiogennym, z zespołem chorego węzła zatokowego, objawową bradykardią, niedociśnieniem tętniczym, ciężką astmą oskrzelową lub ciężką PoChP, ciężką chorobą zarostową tętnic obwodowych.

Dawkowanie leku

Nie należy samodzielnie modyfikować dawki zaleconej przez lekarza. Działanie leku nie będzie przynosiło szybszych efektów po samodzielnym zwiększeniu dawki, a może prowadzić do groźnych powikłań. Dawkowanie leku jest dobierane przez lekarza na podstawie indywidualnej oceny stanu pacjenta. Leczenia nadciśnienie tętniczego i przewlekłej dławicy piersiowej: dawka początkowa na ogół to 5 mg na dobę. Dawka podtrzymująca, aby utrzymać działanie to 5-10 mg na dobę.

Możliwe działania niepożądane

W czasie stosowania leku mogą pojawić się działania niepożądane. Należy jednak pamiętać, że na ogół korzyści ze stosowania leku je przewyższają. Bardzo często: u chorych z niewydolnością serca może wystąpić zmniejszenie częstotliwości rytmu serca. Często: nasilenie niewydolności serca, bóle głowy, zawroty głowy, ból brzucha, uczucie zziębnięcia lub drętwienia kończyn, niedociśnienie. Niezbyt często: zmniejszenie rytmu serca u chorych z niedociśnieniem tętniczym i dławicą piersiową, osłabienie mięśni, zmęczenie, zaburzenia snu. Rzadko: omdlenia, zmniejszone wydzielanie łez, reakcje alergiczne. Objawy niepożądane mogą mieć inny przebieg w zależności od schorzeń pacjenta, pełna lista możliwych działań niepożądanych znajduje się na ulotce dołączonej do opakowania.

Cena i dostępność leku

Lek Bisoratio jest dostępny w większości aptek, można go kupić w wariancie Bisoratio 5 mg i Bisoratio 10 mg. Cena leku przed refundacją to ok. 6 zł za 30 tabl. 5 mg. Lek podlega refundacji częściowej i całkowitej.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Bisoratio recepta online

 1. Ewa Dolezik (zweryfikowany)

  Cieszę się, że zdecydowałam się na korzystanie z tej usługi. Otrzymałam receptę błyskawicznie i mogłam kupić potrzebny mi lek bez przeszkód. Dziękuję, że pomogłeś mi, doktorze!

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.