Bisoratio recepta online

(1 opinia klienta)

Preparat Bisoratio to lek należący do grupy beta-blokerów, który powoduje zmniejszenie częstotliwości rytmu serca, siłę jego skurczu. Lek obniża ciśnienie tętnicze krwi. Jest dostępny na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie leku odpowiada jego substancja aktywna bisoprolol. Jest to substancja, która należy do leków nazywanych betablokerami. Ich działanie polega na hamowaniu receptorów, które produkują adrenalinę i noradrenalinę. Ich zahamowanie powoduje zmniejszenie częstotliwości serca oraz skurczu naczyń, działanie substancji leku prowadzi też do obniżenia ciśnienia tętniczego. Lek ma działanie selektywne, nie powoduje zwężenia dróg oddechowych.

Dla kogo jest ten lek?

Lek Bisoratio jest przeznaczony do leczenia takich schorzeń jak: nadciśnienie tętnicze, dławica piersiowa, przewlekła stabilna niewydolność serca.

Dawkowanie leku

Należy przestrzegać dawkowania zaleconego przez lekarza, nie należy samodzielnie decydować o modyfikacji dawki. Jeśli pojawią się wątpliwości co do stosowania leku, należy skonsultować się z lekarzem. Dorośli w leczeniu nadciśnienia i dławicy piersiowej: dawka początkowa to 5 mg na dobę. Dawka podtrzymująca to 1 mg na dobę. Czas leczenia jest dobierany przez lekarza, nie należy go nagle przerywać.

Kiedy nie stosować leku?

Leku Bisoratio nie należy stosować jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach oraz występujących schorzeniach. Leku nie należy stosować jeśli występuje ostra niewydolność serca, niedociśnienie tętnicze, ciężka astma oskrzelowa, POChP, ciężka postać choroby zarostowej tętnic obwodowych, kwasica metaboliczna.

Możliwe działania niepożądane

W czasie stosowania każdego leku mogą wystąpić działania niepożądane. W czasie stosowania tego leku bardzo często u osób z niewydolnością serca może wystąpić bradykardia. Często: nasilenie niewydolności serca, bóle głowy, zawroty głowy, nudności, biegunka, zaparcia, ból brzucha, uczucie zziębnięcia kończyn, niedociśnienie, zmęczenie. Niezbyt często: niedociśnienie ortostatyczne, nasilenie niewydolności serca i zmniejszenie częstotliwości rytmu serca (bradykardia) u osób chorych z nadciśnieniem tętniczym lub dławicą piersiową, depresja, zaburzenia snu. Rzadko: omdlenia, zmniejszone wydzielanie łez, zaburzenia słuchu, alergiczne zapalenie błony śluzowej nosa, reakcje alergiczne – wysypka, świąd, zaczerwienienie.

Gdzie można kupić lek?

Lek Bisoratio jest dostępny w większości aptek, opakowanie zawiera 30 tabletek 5 mg. Lek jest dostępny na receptę, podlega refundacji częściowej i całkowitej.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Bisoratio recepta online

 1. Paulina Kochan (zweryfikowany)

  Profesjonalna konsultacja z lekarzem, który zawsze odpowiada na moje pytania i rozwiewa moje wątpliwości. Dziękuję za pomoc!

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.