Bonadea recepta online

(1 opinia klienta)

Preparat Bonadea to lek antykoncepcyjny. Dostępny jest w formie tabletek do stosowania doustnego. Preparat jest przeznaczony dla kobiet, które chcą uniknąć zajścia w ciążę lub jeśli istnieją ku temu przesłanki medyczne.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Lek Bonadea należy to złożonych leków antykoncepcyjnych. W swoim składzie zawiera dwa żeńskie hormony dienogest i etynyloestradiol. Lek jest preparatem jednofazowym, co oznacza, że każda tabletka ma takie samo stężenie substancji aktywnych. Podczas działania leku dochodzi do zatrzymania owulacji oraz zmianach w endometrium. Poprzez nie uniemożliwione jest zagnieżdżenie się zarodka. Warto pamiętać, że doustne leki antykoncepcyjne nie chronią przed chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Przeciwwskazania do stosowania leku

Leku nie należy stosować jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Nie należy stosować leku jeśli występuje ryzyko wystąpienia choroby żylno-zakrzepowej, a także w przypadku: ciężkiej choroby wątroby, okresu karmienia, ciąży lub jej podejrzenia, w czasie unieruchomienia po zabiegu. Leki antykoncepcyjne powinny być dobrane na podstawie wywiadu lekarskiego i badań.

Sposób przyjmowania leku

Opakowanie leku zawiera 21 tabletek. Bardzo ważne jest przyjmowanie ich o stałej porze. Przyjmowanie leku Bonadea należy rozpocząć w pierwszym dniu cyklu, codziennie należy przyjąć 1 tabletkę zgodnie z oznaczeniami na blistrze. Po 21 dniach należy zrobić 7 dni przerwy. Po ok. 2-3 dniach powinno pojawić się krwawienie z odstawienia. Po 7 dniach przerwy należy rozpocząć kolejne opakowanie. Pomijanie dawek może wpływać na skuteczność leku. W ulotce opisano, jak należy wtedy postępować.

Możliwe działania niepożądane

Podczas przyjmowania leku Bonadea mogą pojawić się działania niepożądane. Należy pamiętać, że korzyści ze stosowania leku na ogół je przewyższają. Podczas stosowania tego leku często mogą pojawić się działania niepożądane takie jak: nudności, ból brzucha, zwiększenie masy ciała, ból głowy, nastroje depresyjne, zmiany nastroju. Niezbyt często: wymioty, biegunka, migrena, zmniejszenie libido, wysypka, pokrzywka. Rzadko: nietolerancja soczewek kontaktowych, nadwrażliwość, zmniejszenie masy ciała, zwiększenie libido, wydzielina z pochwy.

Gdzie można kupić lek?

Lek Bonadea jest dostępny w większości aptek, należy mieć ważną receptę. Lek nie jest refundowany.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Bonadea recepta online

 1. Justyna Kaczmarek (zweryfikowany)

  Konsultacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze, a pan doktor był bardzo empatyczny. Gorąco polecam!

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.