Cardilopin recepta online

(1 opinia klienta)

Cardilopin to lek, który obniża ciśnienie tętnicze i zmniejsza obwodowy opór naczyniowy. Substancją czynną leku jest amlodypina. Lek dostępny jest na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie preparatu

Lek Cardilopin w swoim składzie zawiera substancję czynną amlodypinę, która jest blokerem kanału wapniowego. Jej działanie polega na blokowaniu kanałów wapniowych, przez co możliwe jest większe stężenie wapnia wewnątrz komórek, co z kolei jest niezbędne do prawidłowego skurczu komórek mięśniowych.

Dzięki temu możliwe jest zmniejszenie napięcia ścian naczyń i ich rozszerzenie. Leki z tej grupy są stosowane jako leki obniżające ciśnienie, a także w łagodzeniu objawów dławicy piersiowej.

Dawkowanie leku

Lek jest dostępny w formie tabletek, a dawkowanie oraz czas przyjmowanie leku jest ustalane przez lekarza. Nie należy samodzielnie decydować o zmianie dawki, jeśli pojawią się jakieś wątpliwości co do stosowania leku, należy skonsultować się z lekarzem.

Najczęściej zalecana dawka to 5 mg raz na dobę. Lekarz może zdecydować o zwiększeniu do 10 mg na dobę. Lek można także stosować u dzieci powyżej 6 roku życia i młodzieży. Dawkowanie początkowo preparatu to 2,5 mg na dobę, po 4 tygodniach lekarz może ją zwiększyć do 5 mg na dobę.

Kiedy nie stosować leku?

Leku nie należy stosować jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Lek nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 6 roku życia. U kobiet w ciąży i karmiących nie jest zalecane stosowanie tego leku, należy to skonsultować z lekarzem.

Działanie niepożądane

W przypadku stosowania tego leku mogą pojawić się działania niepożądane. Jeśli nie będą one ustępować, należy skonsultować się z lekarzem. Często pojawiają się takie jak: bóle głowy, zawroty głowy, zmęczenie, osłabienie, zaczerwienienie twarzy, bóle brzucha, niestrawność, kołatanie serca. Niezbyt często to zaburzenia nastroju, depresja, złe samopoczucie, zaburzenia smaku, zaburzenia widzenia, suchość w jamie ustnej. Przed przyjęciem leku należy zapoznać się z ulotką dołączoną do opakowania.

Gdzie kupić lek?

Lek dostępny jest w opakowaniach 30 tabletek 10 mg, 2,5 mg lub 5 mg. Lek jest dostępny tylko na receptę, podlega refundacji.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Cardilopin recepta online

 1. Natalia Pieszczek (zweryfikowany)

  To było bardzo proste i szybkie. Wystarczyło wypełnić formularz online, a otrzymałam receptę kilka minut później

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.