Cerazette recepta online

(1 opinia klienta)

Cerazette to lek antykoncepcyjny w formie tabletek doustnych. Lek jest przeznaczony dla kobiet, które nie chcą zajść w ciąże lub istnieją ku temu medyczne przeciwwskazania. Lek jest dostępny na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie

Preparat Cerazette jest lekiem jednoskładnikowym, oznacza to, że w swoim składzie ma tylko pogestagen i nadaje się do stosowanie u kobiet, które nie mogą przyjmować antykoncepcji dwuskładnikowej. Lek na dużą skuteczność. Działanie substancji czynnej polega na zatrzymywaniu migracji plemników do szyjki macicy. Nie zawsze hamuje dojrzewanie komórki jajowej, co dzieje się w przypadku tabletek dwu składnikowych.

Dla kogo jest ten lek?

Lek Cerazette jest przeznaczony dla kobiet, które nie chcą zajść w ciąże lub istnieją ku temu medyczne przesłanki. Z uwagi na jednoskładnikowy skład, ten lek mogą stosować kobiety, u których jest nietolerancja na estrogeny oraz kobiety karmiące. Leku nie należy stosować u kobiet poniżej 18 roku życia.

Stosowanie leku

Leki antykoncepcyjne należy przyjmować zgodnie z oznaczeniami na blistrze i o stałej porze. Regularne przyjmowanie leku ma wpływ na jego skuteczność. Przyjmowanie leku rozpoczyna się w pierwszym dniu cyklu, czyli menstruacji. Należy przyjąć 28 tabletek, a później rozpocząć następny blister. Nie należy czekać, aż wystąpi krwawienie. W czasie przyjmowanie leku może wystąpić niewielkie krwawienie. Jeśli tabletka nie zostanie przyjęta o stałej porze, należy ją przyjąć jak najszybciej. Jednak zaleca się też stosowanie innej antykoncepcji.

Kiedy nie stosować leku?

Leku Cerazette nie można stosować jeśli występuje nadwrażliwość na składniki preparatu. Lek nie powinien być podawany kobietom, u których występuje choroba żylno-zakrzepowa, jeśli w przeszłości lub obecnie kobieta jest chora na żółtaczkę. Nie należy też przyjmować leku jeśli pojawia się krwawienie z pochwy o nieznanej przyczynie. Leku nie można stosować w czasie ciąży oraz u kobiet poniżej 18 roku życia. Dobór środków antykoncepcyjnych powinien być poprzedzony badaniami.

Działanie niepożądane

W czasie stosowania każdego leku mogą wystąpić działania niepożądane. Często są to: zmiany nastroju, nastroje depresyjne, zmniejszone libido, bóle głowy, nudności, bóle piersi, trądzik, przyrost masy ciała. Niezbyt często: zakażenie pochwy, wymioty, nadmierne wypadania włosów, bolesne miesiączkowania, zmęczenie. Jeśli pojawią się jakiekolwiek objawy, które mogą wskazywać na ostre reakcje alergiczne (obrzęk twarzy, gardła, trudności w oddychaniu), należy przerwać stosowanie i jak najszybciej skonsultować się z lekarzem.

Gdzie kupić lek?

Lek można kupić w większości aptek na receptę. Można także zamówić go z apteki internetowej. Lek nie jest refundowany.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Cerazette recepta online

 1. Monika Raczkowska (zweryfikowany)

  Bardzo cieszę się, że mogłam skorzystać z usług Pana Doktora.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.