Cipronex recepta online

(3 opinie klienta)
Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Jaki jest skład leku Cipronex?

Za działanie leku Cipronex odpowiada substancja czynna cyprofloksacyna, należąca do grupy leków nazywanych chinolonami. Jej główne działanie polega na niszczeniu bakterii odpowiedzialnych za stany zakaźne w dolnych drogach oddechowych. Preparat jest dostępny w kilku postaciach: tabletek powlekanych, kropli do oczu oraz roztworu do infuzji.

Kiedy stosować lek Cipronex?

Lek Cipronex jest polecany w leczeniu wielu chorób wywołanych przez bakterie odporne na cyprofloksacynę. Stosuje się go głównie w przypadku zakażeń dolnych dróg oddechowych, ale także w leczeniu zapalenia uszu, nawracającego zapalenia zatok, zakażeń układu pokarmowego czy zapalenia gruczołu krokowego u mężczyzn.

Dawkowanie leku Cipronex

Ważne jest, aby ścisłe przestrzegać dawkowania zaleconego przez lekarza i nie zmieniać go samodzielnie. Tabletki powinny być przyjmowane regularnie, o podobnej porze każdego dnia. W przypadku kropli do oczu dawkowanie jest jednolite dla wszystkich grup wiekowych, a kuracja trwa średnio 15 dni. Roztwór do infuzji jest podawany dożylnie i wymaga opieki wykwalifikowanego personelu medycznego.

Kiedy nie stosować leku Cipronex?

Cipronex nie jest polecany dla osób z nadwrażliwością na którąkolwiek składnik preparatu. Należy zachować ostrożność u osób z niewydolnością nerek, serca oraz u chorych na cukrzycę. Lek nie jest również zalecany dla kobiet w ciąży i karmiących piersią, ponieważ chinolony mogą wpływać negatywnie na rozwijający się płód oraz przenikać do mleka matki.

Możliwe skutki uboczne leku Cipronex

Działania niepożądane mogą różnić się w zależności od formy przyjmowanego leku. Najczęściej występujące objawy to nudności, biegunka, ból głowy czy zaburzenia snu. W przypadku kropli do oczu pacjenci mogą odczuwać dyskomfort w oku.

Gdzie kupić lek Cipronex?

Lek Cipronex jest dostępny na receptę w aptekach. Cena Cipronexu zależy od dawki i wielkości opakowania, ale średnio wynosi około 20 zł za opakowanie 20 tabletek 250 mg. Istnieją również zamienniki Cipronexu, takie jak Ciprobay, Ciprofloxacina, Ciproxin czy Cipral.

Interakcje Cipronexu z innymi lekami

Cyprofloksacyna, składnik Cipronexu, może wchodzić w interakcje z innymi lekami. Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych preparatach, zwłaszcza jeśli są to leki przeciwzakrzepowe, przeciwcukrzycowe, moczopędne, przeciwbólowe czy przeciwgrzybicze.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

3 komentarze dla Cipronex recepta online

 1. Radosław Kwiatkowski (zweryfikowany)

  Doktor jest bardzo cierpliwy i taktowny. Wizyta online była bardzo pomocna, a lekarz udzielił mi wielu przydatnych porad dotyczących mojego stanu zdrowia. Jego podejście do pacjenta jest bardzo profesjonalne i empatyczne. Gorąco polecam jego usługi!

 2. Krzysztof Duda (zweryfikowany)

  Szybka, bezproblemowa i profesjonalna usługa, a lekarz bardzo miły i pomocny. Dziękuję, polecam!

 3. Ada Nawilska (zweryfikowany)

  To świetna opcja i oszczędność czasu. Na wizytę u lekarza nie miałam co liczyć, a leki miałam jeszcze na jeden dzień. Szybko i sprawnie. Polecam każdemu

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.