Clobederm recepta online

(2 opinie klienta)

Cloboderm to lek w postaci maści lub kremu do stosowania miejscowego. Stosuje się go w leczenie ciężkich stanów zapalnych skóry. Substancją aktywną jest propionan klobetazolu. Lek jest wydawany na receptę, mogą go stosować osoby powyżej 12 roku życia.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie

Lek Cloboderm należy do preparatów glikokortykosteroidowych do stosowania zewnętrznego. Zarówno krem jak i maść są przeznaczone do stosowania miejscowego. Substancja aktywna łagodzi stany zapalne i działa bakteriobójczo. Z uwagi na mocne działanie leku nie powinno się go stosować jako pierwszą kurację, a jedynie wtedy jeśli wcześniejsze preparaty nie podziałały. Tubka leku ma pojemność 25 g.

Dla kogo jest ten lek?

Ten preparat jest przeznaczony dla osób powyżej 12 roku życia. Lek jest stosowany u pacjentów, u których występuje ostry, ciężki i niezakażony stan zapalny skóry, któremu towarzyszy swędzenie lub rogowacenie. Lek należy stosować krótkotrwale. Produkt jest zalecany w leczeniu: atopowego zapalenie skóry, liszaja rumieniowatego, łojotokowego zapalenia skóry.

Stosowanie preparatu

W zależności od tego, jakie zmiany skórne występują, zaleca się stosowanie maści lub kremu. Maść nakłada się na suche stany zapalne, z kolei krem jest na zmiany o charakterze wilgotnym. Nakłada się je na obszary objęte zmianami 1 lub dwa razy dziennie. Długość leczenie jest dobierana przez lekarza. Nie powinno trwać dłużej niż 14 dni. Jeśli w tym czasie objawy nie zaczną, ustępować możliwy jest powrót do leczenia, ale czas powinien być krótszy.

Kiedy nie stosować leku?

Nie należy stosować leku u osób poniżej 12 roku życia. Jeśli wystąpiła nadwrażliwość na składniki, nie powinno się prowadzić kuracji tym preparatem. W przypadku kobiet w ciąży i karmiących decyzję o leczenie powinien podjąć lekarza, jednak nie jest zalecane stosowanie preparatów w tym okresie. Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekarza i preparatach stosowanych na skórę.

Możliwe działania niepożądane

W przypadku stosowania leku Cloboderm mogą wystąpić takie działania niepożądane jak: zmiany trądzikopodobne, zahamowanie wzrostu naskórka, zmiany skórne — wysypka, świąd, pieczenie, suchość skóry, zapalenie meszków włosowych, nadmierne owłosienie lub łysinie. Ten lek ma silne działanie, dlatego w przypadku osób z jaskrą lub zaćmą, nadciśnieniem oraz hiperglikemią powinny zachować szczególną odporność.

Gdzie kupić – e-recepte?

Lek jest dostępny w każdej aptece. Preparat jest sprzedawany na receptę. Nie podlega refundacji.

 

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

2 komentarze dla Clobederm recepta online

 1. Marta Sawczuk (zweryfikowany)

  Korzystam z tej usługi już od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona z jakości konsultacji oraz z szybkości i sprawnego działania całego procesu.

 2. Marta Filipowicz (zweryfikowany)

  W kilka minut udało mi się otrzymać receptę na potrzebne dla dziecka leki. I to bez wychodzenia z domu. To zdecydowanie opcja na miarę XXI wieku.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.