Clotrimazolum GSK recepta online

Lek Clotrimazolum GSK w formie kremu jest przeznaczony do miejscowego stosowania w chorobach grzybiczych. Lek jest dostępny bez recepty.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie tego preparatu odpowiada zawarta w nim substancja aktywna klotrymazol. Ma on silne działanie przeciwgrzybicze i zabija większość grzybów, które wywołują zakażenia u człowieka. Lek działa skutecznie w leczeniu zakażeń wywołanych przez drożdżaki i dermafity.

Kiedy stosować lek?

Lek Clotrimazolum GSK w formie kremu jest zalecany w leczeniu miejscowym grzybicy skóry rąk, stóp, tułowia, podudzia i nóg, które są wywołane przez dermatofity. Preparat można też stosować w leczeniu łupieżu pstrego i zakażanie skóry i błoń śluzowych narządów płciowych w infekcjach wywołanych przez drożdżaki.

Stosowanie leku

Preparat Clotrimazolum GSK jest przeznaczony do stosowania miejscowego. Należy nakładać cienką warstwę kremu na miejsca ze zmianami chorobowymi. Można stosować 2-3 razy na dobę. Lek należy stosować jednocześnie na wszystkie miejsca, które są zakażone. Preparat należy stosować od 2 do 4 tygodni, nawet jeśli objawy zaczną ustępować. Jeśli infekcje grzybicze nie będą zaleczone do końca, będzie się to wiązało z nawrotem zakażenia. Po użyciu leku należy dokładnie umyć ręce. Należy unikać kontaktu z oczami.

Kiedy nie stosować leku?

Preparatu nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki. Nie należy stosować produktu w czasie ciąży i laktacji.

Działania niepożądane

Podczas stosowania preparatu mogą pojawiać się działania niepożądane. Są to objawy miejscowego podrażnienie skóry.

Gdzie można kupić lek?

Lek Clotrimazolum GSK jest dostępny w większości aptek stacjonarnych i internetowych. Jest dostępny bez recepty, nie podlega refundacji.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.