Coaxil recepta online

(3 opinie klienta)
Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Coaxil – Ulotka, Cena, Dawkowanie i Opinie o Leku

Skład i działanie leku Coaxil

Coaxil to lek, którego głównym składnikiem jest sól sodowa tianeptyny. Ma ona zdolność do zwiększania wychwytu zwrotnego serotoniny, co przyczynia się do pobudzenia komórek do większej aktywności. Właśnie dzięki temu, Coaxil wykazuje działanie antydepresyjne oraz przeciwlękowe. Lek ten jest również dobrze wchłaniany w układzie pokarmowym.

Dla kogo przeznaczony jest Coaxil?

Lek Coaxil jest dedykowany głównie dla dorosłych. Znajduje zastosowanie w leczeniu depresji oraz stanów lękowych.

Kiedy nie stosować Coaxilu?

Jeśli jesteś uczulony na którykolwiek składnik leku, powinieneś unikać jego stosowania. Coaxil nie jest zgodny z inhibitorami MAO, dlatego ważne jest, by przed rozpoczęciem przyjmowania Coaxilu zrobić przerwę od innych leków. Osoby w ciąży oraz karmiące piersią powinny unikać stosowania Coaxilu bez konsultacji z lekarzem.

Dawkowanie Coaxilu

Nie decyduj samodzielnie o modyfikacji dawki. Zawsze konsultuj się z lekarzem. Tabletki Coaxil przeznaczone są do stosowania doustnego i najlepiej je przyjmować przed posiłkiem. Zalecana dawka dla dorosłych to 12,5 mg trzy razy na dobę. Osoby powyżej 70 roku życia lub z niewydolnością nerek powinny przyjmować 12,5 mg dwa razy na dobę.

Działania niepożądane Coaxilu

Podczas kuracji Coaxilem mogą wystąpić pewne działania niepożądane. Jeśli obserwujesz nasilające się objawy, takie jak: jadłowstręt, koszmary, bezsenność, zawroty głowy czy ból głowy, skonsultuj się z lekarzem. Przed zażyciem leku zapoznaj się dokładnie z ulotką.

Gdzie można nabyć Coaxil?

Coaxil dostępny jest wyłącznie na receptę w większości aptek. Dodatkowo, lek podlega refundacji.

Ciąża i Coaxil

Coaxil nie jest zalecany dla kobiet w ciąży. Choć badania na zwierzętach wskazują na możliwość wad rozwojowych płodu, nie ma pewności co do wpływu leku na ludzki organizm. Jeśli jednak lekarz zdecyduje się na przepisanie Coaxilu w ciąży, konieczne jest ścisłe monitorowanie stanu płodu.

Coaxil a karmienie piersią

Substancje zawarte w Coaxilu przenikają do mleka matki. Z tego powodu kobiety karmiące piersią powinny unikać jego stosowania.

Cena Coaxilu

Za opakowanie 20 tabletek 12,5 mg Coaxilu zapłacisz średnio około 20 zł.

Zamienniki Coaxilu

Na rynku dostępne są zamienniki Coaxilu, takie jak Tianeptina, Stablon czy Stablon SR. Wszystkie te preparaty zawierają tę samą substancję czynną.

Interakcje Coaxilu z innymi lekami

Coaxil może wchodzić w interakcje z wieloma innymi lekami, m.in. z lekami przeciwdepresyjnymi, przeciwpadaczkowymi czy przeciwbólowymi. Zanim zaczniesz kurację, poinformuj lekarza o wszystkich lekach, które aktualnie przyjmujesz.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

3 komentarze dla Coaxil recepta online

 1. Damian Czarnecki (zweryfikowany)

  Pan doktor jest bardzo zaangażowany i kompetentny. Wizyta online była wygodna, a lekarz udzielił mi kompleksowej opieki medycznej. Recepta została wystawiona szybko i bezproblemowo. Gorąco polecam!

 2. Grzegorz Matysiak (zweryfikowany)

  Polecam tę usługę ze względu na jej wygodę i efektywność. Recepta była dostępna w krótkim czasie, a lekarz przeprowadził ze mną szczegółową konsultację. To oszczędza czas i wysiłek pacjenta.

 3. Dominik Zalewski (zweryfikowany)

  Konsultacja odbyła się w bardzo miłej atmosferze, a lekarz udzielił mi wszelkich potrzebnych informacji. Dziękuję za pomoc i polecam!

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.