Coffecorn Mite recepta online

Lek Coffecorn Mite jest stosowany w leczeniu napadów migrenowych, jeśli inne środki przeciwbólowe okazały się nieskuteczne.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie leku odpowiadają substancje aktywne kofeina i ergotamina. Ergotamina ma silne działanie, kurczy naczynia krwionośne, może też rozkurczać naczynia w zależności od oporu naczyniowego. Substancja ta działa obkurczająco na naczynia w mózgu, dzięki czemu zmniejszane są objawy migrenowe. Ta substancja w połączeniu z kofeiną, wspomaga jej wchłanianie. Lek poprawia też koncentrację uwagi, skraca czas reakcji, łagodzi objawy zmęczenia, senność.

Kiedy nie stosować leku?

Leku Coffecorn Mite nie należy podawać pacjentom, u których występuje nadwrażliwość na jego składniki. Przeciwwskazaniami do stosowania są: niekontrolowane nadciśnienie, przyjmowanie niektórych leków w tym tych, zwężających naczynia krwionośne. Lek Coffecorn Mite nie jest także przeznaczony dla osób z niedotlenieniem mięśnia sercowego, po zawale, w chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy, w chorobach nerek i wątroby, w posocznicy, jaskrze. Nie należy stosować leku w okresie ciąży i karmienia piersią.

Dawkowanie leku

Należy przestrzegać dawkowania zaleconego przez lekarza. Jeśli wystąpią jakiekolwiek wątpliwości co do stosowania leku, należy skonsultować się z lekarzem. Lek jest przeznaczony dla dzieci powyżej 12 roku życia i dorosłych. Najczęściej podawana dawka to 1 do 4 tabletek dziennie. Maksymalna tygodniowa dawka to 16 tabletek na tydzień. Należy zachować co najmniej 4 dni odstępu pomiędzy dawkami leku.

Możliwe działania niepożądane

Podczas stosowania leku mogą pojawić się działania niepożądane. Są to: zaburzenia ze strony ośrodkowego układu nerwowego, osłabienie kończyn, bóle głowy, stany dezorientacji, zawroty głowy, senność, nudności. Mogą pojawić się też dolegliwości żołądkowo-jelitowe, jak bóle w nadbrzuszu, zaparcia. Pełna lista działań niepożądanych znajduje się na ulotce dołączonej do opakowania.

Gdzie można kupić lek?

Preparat Coffecorn Mite jest dostępny w większości aptek, można go kupić tylko na receptę. Lek nie podlega refundacji.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

Recenzje

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.