Concor COR recepta online

(1 opinia klienta)
Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Concor COR – Lek na Kołatanie Serca i Obniżenie Ciśnienia

Skład i działanie leku

Concor COR jest lekiem, którego główną substancją czynną jest bisoprolol. Należy on do grupy beta-blokerów i działa poprzez hamowanie pewnych receptorów, co skutkuje zmniejszeniem częstotliwości rytmu serca i siły jego skurczu. Dzięki temu lek skutecznie obniża ciśnienie krwi. Jest on często przepisywany osobom cierpiącym na arytmie czy kołatanie serca.

Czy Concor COR obniża ciśnienie?

Tak, Concor COR jest lekiem, który działa obniżająco na ciśnienie krwi. Dzięki substancji czynnej, jaką jest bisoprolol, możliwe jest kontrolowanie ciśnienia i rytmu serca.

Po jakim czasie działa Concor COR?

Leczenie Concor COR jest długotrwałe i czas jego działania jest indywidualnie dobierany przez lekarza prowadzącego. Nie jest to lek o szybkim działaniu, ale o działaniu przedłużonym.

Kiedy nie stosować leku?

Concor COR nie powinien być stosowany w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Warto poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach i obecnych schorzeniach, gdyż niektóre z nich mogą wykluczać stosowanie tego preparatu. Podczas ciąży i karmienia piersią zawsze konsultuj się z lekarzem przed zażywaniem jakichkolwiek leków.

Dawkowanie leku

Dawkowanie Concor COR powinno być zawsze zgodne z zaleceniami lekarza. Należy rozpoczynać leczenie od małej dawki, która jest stopniowo zwiększana. Regularne monitorowanie leczenia przez specjalistę jest kluczowe dla bezpieczeństwa pacjenta.

Możliwe działania niepożądane

Podczas przyjmowania Concor COR mogą wystąpić pewne działania niepożądane. Jeżeli zauważysz niepokojące objawy, takie jak nasilone zmniejszenie rytmu serca czy uczucie zziębnięcia kończyn, skonsultuj się z lekarzem. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznych, takich jak wysypka czy świąd, niezwłocznie skontaktuj się z lekarzem lub udaj się na oddział ratunkowy.

Cena i dostępność leku

Concor COR jest dostępny w większości aptek w wariantach Concor Cor 5 mg oraz Concor Cor 10 mg. Zakup tego leku wymaga recepty. Cena wynosi około 16 złotych za opakowanie zawierające 28 tabletek. Niestety, lek nie jest objęty refundacją.

Dodatkowe informacje

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Concor COR lub innych leków, skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Dbaj o swoje zdrowie i zawsze stosuj leki zgodnie z zaleceniami specjalisty.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Concor COR recepta online

 1. Kamila Ptaszyńska (zweryfikowany)

  Chciałabym serdecznie podziękować panu doktorowi za poświęcony czas, troskę i wsparcie. To dzięki niemu udało mi się wyleczyć z choroby i wrócić do pełni sił.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.