Concor recepta online

(1 opinia klienta)

Lek Concor w formie tabletek to preparat z grupy beta-blokerów. Jego działanie zmniejsza częstotliwość rytmu serca i siłę jego skurczy. Ma działanie obniżające ciśnienie. Lek dostępny na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie leku Concor odpowiada substancja aktywna bisoprolol. Należy do leków nazywanych beta-blokerami. Lek podczas działania hamuje receptory nazywane receptorami adrenergicznymi beta. Lek powoduje zmniejszenie częstotliwości rytmu serca i siłę jego skurczy, ma działanie obniżające ciśnienie.

Dla kogo jest ten lek?

Lek jest wskazany do przyjmowania w leczeniu nadciśnienia tętniczego, choroby niedokrwiennej serca.

Kiedy nie stosować leku?

Leku nie należy stosować jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach i schorzenia, gdyż mogą one stanowić przeciwwskazania do stosowania leku.

Dawkowanie leku Concor

Dawkowanie leku jest dobierane przez lekarza, nie należy samodzielnie go zmieniać. Jeśli pojawią się wątpliwości co dostosowania, należy skonsultować się z lekarzem. Dorośli: nadciśnienie tętnicze i choroba niedokrwienna serca – dawka to na ogół 5-10 mg na dobę. Maksymalna dawka to 20 mg na dobę.

Możliwe działania niepożądane

Podczas stosowania leku mogą pojawić się działania niepożądane. Często są to: bóle głowy, zawroty głowy, nudności, wymioty, biegunka, zaparcia, ból brzucha, uczucie zziębnięcia, astenia. Niezbyt często: nasilenie istniejącej niewydolności serca, zmniejszenie częstotliwości rytmu serca, skurcz oskrzeli u chorych na astmę, osłabienie mięśni, kurcze mięśni, depresja, zaburzenia snu. Rzadko: omdlenia, reakcje alergiczne, wysypka, świąd, zaczerwienienie.

Cena i dostępność leku

Lek Concor jest dostępny tylko na receptę. Można go kupić w dwóch wariantach: Concor 5 mg i Concor 10 mg. Cena za 30 tabl. 5 mg to ok. 30 zł. Lek nie jest refundowany.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Concor recepta online

 1. Monika Hossa (zweryfikowany)

  Dziękuję panu doktorowi za wykonywanie swojego zawodu z takim zaangażowaniem i pasją. Wielokrotnie pomógł mi w trudnych sytuacjach zdrowotnych.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.