Dalacin C recepta online

(3 opinie klienta)
Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku Dalacin C

Substancją czynną leku Dalacin C jest klindamycyna, która jest półsyntetyczną pochodną naturalnego antybiotyku. Jej działanie polega na hamowaniu syntezy białek, dzięki czemu bakterie nie mogą się rozmnażać, co prowadzi do ich śmierci. Jest to lek o szerokim zastosowaniu, skuteczny w leczeniu wielu infekcji bakteryjnych.

Dla kogo jest lek Dalacin C?

Lek Dalacin C jest stosowany w leczeniu infekcji bakteryjnych wywołanych przez różne patogeny. Jest skuteczny w przypadkach zapalenia ucha środkowego, gardła, zatok, zakażenia kości, stawów, dolnych dróg oddechowych oraz żeńskich narządów płciowych. Stosuje się go również w leczeniu zakażeń skóry, tkanek miękkich, zębów, jamy ustnej oraz w przypadku posocznicy.

Dawkowanie leku Dalacin C

Dawkowanie leku Dalacin C jest indywidualne i dobierane przez lekarza w zależności od rodzaju zakażenia i wieku pacjenta. W przypadku dorosłych i młodzieży powyżej 14 lat, zalecane dawkowanie kapsułek i syropu wynosi 800-1800 mg na dobę podzielone na 3-4 dawki. Dzieci od 4 tygodni do 14 lat powinny przyjmować 8-25 mg na kilogram masy ciała w 3-4 podzielonych dawkach.

Kiedy nie stosować leku Dalacin C?

Leku Dalacin C nie powinno się stosować w przypadku nadwrażliwości na klindamycynę lub inne składniki preparatu. Zawsze należy poinformować lekarza o wszystkich chorobach i przyjmowanych lekach. Nie zaleca się podawania leku dzieciom poniżej 1 miesiąca życia.

Działania niepożądane leku Dalacin C

Podobnie jak w przypadku innych leków, stosowanie Dalacin C może wiązać się z wystąpieniem działań niepożądanych. Najczęstsze z nich to: biegunka, wysypka oraz zapalenie żył po podaniu roztworu do iniekcji. Rzadziej mogą wystąpić bóle brzucha, wymioty, nudności czy pokrzywka. W razie nasilających się objawów lub ich przedłużenia, skonsultuj się z lekarzem.

Gdzie można kupić lek Dalacin C?

Lek Dalacin C dostępny jest w większości aptek stacjonarnych oraz online. Można go nabyć w formie kapsułek, granulatu do sporządzenia syropu oraz roztworu do iniekcji. Jest to lek na receptę, który podlega również refundacji.

Dalacin C recepta online

Obecnie wiele aptek internetowych oferuje możliwość uzyskania e-recepty na lek Dalacin C po konsultacji online z lekarzem. Jeśli jesteś zainteresowany taką formą zakupu, zalecamy skorzystanie z zaufanych źródeł i aptek o dobrze ugruntowanej pozycji na rynku.

Ulotka leku Dalacin C

Pełna ulotka leku Dalacin C dostępna jest w każdym opakowaniu produktu oraz online na stronie producenta. Zawiera ona wszystkie niezbędne informacje na temat składu, działania, dawkowania oraz potencjalnych działań niepożądanych.

Dalacin C w leczeniu gardła

Dalacin C jest często stosowany w leczeniu infekcji gardła wywołanych przez bakterie. Jego składnik aktywny, klindamycyna, działa skutecznie przeciwko wielu patogenom odpowiedzialnym za zapalenie gardła. Jeśli masz objawy zakażenia gardła, skonsultuj się z lekarzem w celu uzyskania odpowiedniej diagnozy i zaleceń leczenia.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

3 komentarze dla Dalacin C recepta online

 1. Paweł Kaczmarek (zweryfikowany)

  Jestem bardzo zadowolony z usługi, wizyta online była sprawnie zorganizowana, a pan doktor był bardzo profesjonalny. Dostałem kompleksową opiekę medyczną i zalecenia dotyczące mojego zdrowia. Gorąco polecam jego usługi!

 2. Witold Kaczorowski (zweryfikowany)

  Wspaniała opcja dla osób, które mają problemy z dojazdem lub brakiem czasu. Konsultacja przebiegła bezproblemowo, polecam.

 3. Sławomir Nowak (zweryfikowany)

  Wielka ulga dla osób, które borykają się z chorobami przewlekłymi i potrzebują stałego dostępu do leków. To dla mnie ogromne ułatwienie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.