Debretin recepta online

(1 opinia klienta)
Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku Debretin

Lek Debretin przeznaczony jest dla osób dorosłych, które zmagają się z zaburzeniami układu pokarmowego. Znajduje on zastosowanie w leczeniu zespołu jelita drażliwego, a także w innych zaburzeniach czynnościowych takich jak stany skurczowe jelit, biegunki, zaparcia czy bóle brzucha. Główna substancja czynna leku łączy się z receptorami i w zależności od potrzeby pobudza lub hamuje motorykę jelit, dzięki czemu Debretin pozwala na skuteczne regulowanie perystaltyki jelit.

Jak stosować lek Debretin?

Debretin dostępny jest w formie kapsułek doustnych. Dawkowanie leku powinno być zawsze ustalone przez lekarza, który określi również długość trwania terapii. W razie przyjmowania innych leków, ważne jest poinformowanie o tym lekarza. Standardowa dawka to 1 tabletka 3 razy na dobę, jednak w pewnych sytuacjach dawka może zostać podwojona.

Debretin – ulotka, opinie i cena

Przed rozpoczęciem stosowania leku Debretin, warto zapoznać się z jego ulotką, która zawiera wszystkie niezbędne informacje o leku. Wielu pacjentów dzieli się również swoimi opiniami na temat efektywności Debretina, co może pomóc w podjęciu decyzji o jego stosowaniu. Co do ceny leku Debretin, jest ona zmienna i zależy od apteki. Lek jest dostępny na receptę, zarówno w aptekach stacjonarnych, jak i internetowych.

Przeciwwskazania do stosowania leku

Osoby z nadwrażliwością na składniki leku Debretin powinny unikać jego stosowania. Dodatkowo, przed zastosowaniem leku w okresie ciąży lub karmienia piersią, konieczna jest konsultacja z lekarzem. Nie zaleca się stosowania Debretina w pierwszym trymestrze ciąży.

Możliwe działania niepożądane

Podczas stosowania Debretina odnotowano niewiele przypadków skutków ubocznych. Mogą to być między innymi zmęczenie, nudności, czy zmiany skórne. W przypadku nasilania się objawów niepożądanych, należy niezwłocznie skonsultować się z lekarzem.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Debretin recepta online

 1. Andrzej Czerwiński (zweryfikowany)

  Zdalna konsultacja lekarska to doskonałe rozwiązanie w czasach pandemii. Dzięki temu mogę uzyskać opiekę zdrowotną bez narażania się na ryzyko zakażenia. Recepta była dostępna online, a lekarz udzielił mi precyzyjnych wskazówek dotyczących mojego stanu zdrowia.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.