Debridat recepta online

(2 opinie klienta)

Debridat to lek wydawany na receptę, przeznaczony dla pacjentów, którzy cierpią na zaburzenia czynnościowe układu pokarmowego. Preparat jest dostępny w formie tabletek oraz granulatu do sporządzenia zawiesiny. Substancją czynną jest trimebutyna.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie

Preparat Debridat zawiera substancję czynną trimebutynę, która pomaga uregulować działanie układu pokarmowego. Podczas wiązania z receptorami opioidowymi, które znajdują się w ścianach jelit, wpływa na ich poprawną perystaltykę. Lek może ją hamować lub przyspieszać. Preparat podaje się także w leczeniu bólu spowodowanego problemami z układem pokarmowym. Lek po zażyciu zaczyna działać po ok. 2 godzinach. Jest wydalany z moczem.

Kiedy sięgnąć po lek?

Lek jest przeznaczony dla pacjentów w leczeniu objawowym zaburzeń układu pokarmowego. Preparat podaje się także w leczeniu bólu związanego z zaburzeniami układu pokarmowego i dróg żółciowych. Debridat mogą stosować tylko osoby dorosłe.

Przeciwwskazania do stosowania

Nie należy przyjmować leku jeśli występuje nadwrażliwość na którykolwiek jego składnik. Nie powinny go przyjmować kobiety w ciąży oraz karmiące piersią. Należy poinformować lekarza podczas wywiadu o wszystkich uczuleniach oraz przyjmowanych lekach.

Stosowanie preparatu

Nie należy samemu zmieniać zalecanej przez lekarza dawki. Jej zmniejszenie lub zwiększenie może wiązać się z brakiem skuteczności leczenia oraz powikłaniami. W przypadku osób dorosłych rekomendowana dawka to 300 mg w trzech tabletkach na dobę (3 tabletki po 100 mg). Maksymalna dawka, jaką można przyjąć to 600 mg/dobę. Jednak bez takiego zalecenia lekarza nie należy jej przyjmować.

Skutki uboczne

Przyjmowanie tego leku może wywołać skutki uboczne. Jeśli nie będą one ustępowały, należy skonsultować się z lekarzem. Do często występujących należą: wysypka, zapalenie skóry, rumień.

Gdzie kupić lek?

Lek w formie tabletek jest przeznaczony tylko dla dorosłych. Można go kupić w każdej aptece. Lek wydawany jest na receptę. Nie podlega refundacji.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

2 komentarze dla Debridat recepta online

 1. Przemysław Krawczyk (zweryfikowany)

  Zdalna konsultacja lekarska jest także świetnym rozwiązaniem dla rodziców, którzy nie muszą teraz wychodzić z domu z chorym dzieckiem, ale mogą uzyskać poradę lekarską online. To oszczędza czas i stres związany z wizytą w przychodni.

 2. Rebeka Antoszek (zweryfikowany)

  Świetna opcja. Szybko i wygodnie. Polecam każdemu zapominalskiemu, który nie pilnuje ile leków jeszcze zostało.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.