Delortan recepta online

(3 opinie klienta)

Lek Delortan to lek w postaci tabletek do stosowania doustnego, który jest wykorzystywany w leczeniu alergii. Lek jest dostępny na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie preparatu Delortan odpowiada substancja czynna desloratydyna. Jest to lek z grupy przeciwhistaminowych II generacji. Oznacza to, że w odróżnieniu od leków I generacji nie powoduje działania uspokajającego. Działanie leku polega na hamowaniu działania histaminy, która wywołuje reakcje alergiczne takie jak kichanie, wyciek z nosa, obrzęk błon śluzowych, zaczerwienienie oczu, pokrzywka.

Dawkowanie leku

Należy pamiętać, żeby przestrzegać dawkowania zaleconego przez lekarza. Nie należy samodzielnie decydować o zmniejszeniu dawki. W przypadku młodzieży i dorosłych powyżej 2 roku życia dawkowanie leku to 5 mg raz na dobę. W leczeniu okresowego zapalenia błony śluzowej nosa przyjmowanie leku należy przerwać kiedy ustąpią objawy. W stanach przewlekłych lekarz może zalecić stosowanie leku przez cały okres występowania alergenów.

Kiedy nie stosować leku?

Lek Delortan nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 12 roku życia. Nie należy stosować leku jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. W czasie ciąży należy skonsultować przyjmowanie leku z lekarzem, jednak nie zaleca się stosowanie go w tym okresie. Leku nie należy łączyć z niektórymi preparatami, dlatego należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach, także tych bez recepty.

Działanie niepożądane

W czasie stosowania leku mogą pojawić się działania niepożądane. Często są to: bóle głowy, suchość w ustach, zmęczenie. Bardzo rzadko: bezsenność, drgawki, zawroty głowy, biegunka, niestrawność. Należy zapoznać się z ulotką znajdującą się w opakowaniu, w razie wątpliwości co do stosowania leku, należy skonsultować się z lekarzem.

Gdzie można kupić lek?

Lek Delortan jest dostępny w opakowaniach 10,30 lub 90 tabletek 5 mg. Lek dostępny jest tylko na receptę. Podlega refundacji.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

3 komentarze dla Delortan recepta online

 1. Ireneusz Kozłowski (zweryfikowany)

  Jeśli szukasz wygodnego sposobu na otrzymanie recept, polecam tę usługę. Obsługa jest świetna, a e-recepty to udogodnienie.

 2. Igor Kowalczyk (zweryfikowany)

  Uważam, że e-recepty to przyszłość opieki zdrowotnej, dzięki którym można usprawnić proces zamawiania leków i lepiej kontrolować wydatki.

 3. Juliusz Szymczak (zweryfikowany)

  Polecam to rozwiązanie każdemu, kto chce mieć pewność, że recepta jest czytelna i bezbłędna. Wszystko odbywa się online, co zapewnia przejrzystość i ułatwia komunikację z lekarzem.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.