Depralin recepta online

(1 opinia klienta)

Lek Depralin to lek stosowany w leczeniu dużych epizodów depresji, leczeniu zaburzeń lękowych w tym fobii społecznej. Lek jest dostępny tylko na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie leku Depralin odpowiada zawarta w nim substancja aktywna escytalopram. Należy on do leków przeciwdepresyjnych nazywanych selektywnymi inhibitorami wychwytu zwrotnego serotoniny. Działanie leku powoduje zwiększenie stężenia serotoniny w mózgu.

Dawkowanie leku

Należy ściśle przestrzegać dawkowania leku zaleconego przez lekarza. Nie należy samodzielnie decydować o zmianie dawki. Dawkowanie w leczeniu depresji u osób dorosłych to 10 mg raz na dobę. Lekarz może zwiększyć tę dawkę do maksymalnie 20 mg na dobę.

W leczeniu zaburzeń lękowych początkowa dawka to 5 mg możliwe jest jej zwiększenie do 20 mg na dobę. W leczeniu fobii społecznej początkowa dawka to 10 mg, z możliwością zwiększenie do 20 mg na dobę. Pierwsze efekty powinny być widoczne po kilku tygodniach stosowania, czas terapii wynosi na ogół 6 miesięcy, jednak zależy to od indywidualnej oceny stanu zdrowia.

Kiedy nie stosować leku?

Lek Depralin jest przeznaczony jedynie dla osób dorosłych, nie należy go podawać osobom, które nie ukończyły 18 roku życia. Leku nie można łączyć z niektórymi lekami, dlatego należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych preparatach, także tych bez recepty. Leku nie należy przyjmować jeśli występuje nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników.

Działanie niepożądane

W przypadku Depralin stosowania każdego leku mogą pojawić się działania niepożądane. W przypadku tego preparatu zwykle ustępują one po kilku tygodniach. W czasie przyjmowania leku bardzo często występują nudności. Często pacjenci odczuwają też: zwiększony lub zmniejszony apetyt, lęk, niepokój, problemy z zasypianiem, zwiększone pocenie się, bóle mięśni i stawów, zaburzenia libido, zatkany nos, zmęczenie. Niezbyt często: wysypka, pokrzywka, świąd, napady lęku panicznego, zaburzenia snu, wypadanie włosów, zwiększenia masy ciała.

Gdzie można kupić lek?

Lek Depralin dostępny jest w większości aptek, ale jest dostępny tylko na receptę. Lek nie jest refundowany.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Depralin recepta online

 1. Maciej Wróbel (zweryfikowany)

  Usługa jest bardzo przyjazna dla pacjentów. Recepta była dostępna bez konieczności wychodzenia z domu, a lekarz przeprowadził ze mną dokładny wywiad zdrowotny. To oszczędza czas i wysiłek.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.