Dermovate recepta online

(2 opinie klienta)

Lek Dermovate w postaci maści jest przeznaczony do leczenia ciężkich stanów zapalnych skóry. Preparat stosuje się jeśli wcześniejsze leczenie nie przyniosło efektów. Wydawany tylko na receptę. Mogą do stosować osoby powyżej 12 roku życia i dorośli.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Lek jest przeznaczony do krótkotrwałego stosowania. Maści używa się w leczeniu chorób skóry, które nie reagowały na inne preparaty kortykosteroidów. Preparat występuje w trzech postaciach-kremu, maści i roztworu. Każdy z nich jest dedykowany do leczenia innych zmian skórnych. Działanie substancji aktywnej polce na łagodzeniu i zwalczaniu stanów zapalnych, które wywołują zmiany chorobowe.

Kiedy sięgnąć po lek?

Preparat Dermovate nie należy do grupy leków tzw. „pierwszego rzutu”. Oznacza to, że włącza się go do leczenia tylko jeśli poprzednie preparaty nie zadziałały. Darmovate jest przeznaczony dla osób powyżej 12 roku życia oraz dorosłych. Pomaga w leczeniu takich chorób jak: łuszczyca, liszaje, toczeń rumieniowaty i innych. Ważne, aby dokładnie przestrzegać zaleceń lekarza.

Kiedy nie można stosować preparatu?

Nie należy stosować preparatu jeśli występuje nadwrażliwość na żadne jego składniki. Nie mogą go także stosować pacjenci z niedoleczonymi infekcjami skóry, trądzikiem różowatym, świądem bez stanu zapalnego, świądem okolic intymnych. 

Stosowanie maści

Zanim rozpocznie się kuracja, należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach, alergiach i schorzeniach. Dawkowanie w przypadku leczenia maścią to pokrycie zmian ciekną warstwą dwa razy na dobę (rano i wieczorem). Maść należy nakładać na umytą i osuszoną skórę. Należy unikać kontaktu z oczami. Leczenie nie powinno trwać więcej niż 4 tygodnie. Lekarz może podjąć decyzję o ponownym włączeniu leku po przerwie, jednak ze skróceniem czasu terapii. Nie powinno się stosować dawki większej niż 50 g maści na tydzień. W przypadku zaostrzenia objawów lub ich szybszego ustępowania należy skontaktować się z lekarzem.

Możliwe działania niepożądane

Podczas stosowania tego leku mogą wystąpić działania niepożądane. Często jest to świąd, pieczenie skóry. Rzadziej pojawiają się takie jak: rozstępy, rozszerzenie naczyń krwionośnych. Jeśli objawy będą się zaostrzać, należy skonsultować się z lekarzem.

Gdzie kupić lek?

Lek jest dostępny w aptekach stacjonarnych i internetowych. Preparat wydawany jest tylko na receptę. Podlega refundacji.

 

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

2 komentarze dla Dermovate recepta online

 1. Karolina Sawicka (zweryfikowany)

  Bardzo profesjonalna obsługa, zawsze wszystko wytłumaczą i odpowiedzą na wszystkie pytania. Zawsze otrzymuję swoją receptę w ciągu kilku minut.

 2. Katarzyna Sobel (zweryfikowany)

  Choroba mnie rozłożyła i kończyły mi się podstawowe leki, a do lekarza ciężko było się dodzwonić. Córka poleciła mi skorzystanie z zamówienia recepty online. Jakie to proste!

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.