Dexlak SL recepta online

(1 opinia klienta)

Dexlak SL to lek w postaci preparatu do sporządzenia zawiesiny doustnej. Jest to lek o działaniu ogólnym, który należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Lek jest dostępny tylko na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie leku odpowiada jego substancja czynna deksketoprofen. Jest to niesteroidowy lek przeciwzapalny. Ma silne działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe, ale też przeciwgorączkowe. Lek jest dobrze wchłaniany do organizmu.

Dla kogo jest ten lek?

Lek Dexlak SL jest wskazany do stosowania w objawowym leczeniu bólu o słabym i umiarkowanym nasileniu bólu, w leczeniu bolesnego miesiączkowania, bólu zębów.

Dawkowanie leku

Należy przestrzegać dawkowania leku zaleconego przez lekarza, nie należy samodzielnie modyfikować dawki. Jeśli pojawią się jakiekolwiek wątpliwości co do stosowania leku, należy skonsultować się z lekarzem. Dawkowanie: na ogół 12,5 mg co 4-6 godzin, lub 8 mg co 8 godzin. Nie należy przekraczać maksymalnej dawki 75 mg na dobę. Lek nie jest przeznaczony do długotrwałego stosowania.

Kiedy nie stosować leku?

Leku Dexlak SL nie należy stosować jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Lek jest przeznaczony dla osób dorosłych. W czasie ciąży i karmienia piersią nie należy stosować żadnych leków bez konsultacji z lekarzem. Leku Dexlak SL nie można stosować u osób z czynną lub nawracającą chorobą wrzodową żołądka, lub dwunastnicy, z przewlekłą niestrawnością, z krwawieniem z przewodu pokarmowego, z wrzodziejącym zapaleniem jelita grubego. Lek nie jest też przeznaczony dla osób z mocnym odwodnieniem, ciężką niewydolnością serca, z niewydolnością nerek, z zaburzeniami wątroby.

Możliwe działania niepożądane

Podczas stosowania leku mogą pojawić się działania niepożądane. Najczęściej są to: niestrawność, ból brzucha, nudności, wymioty, biegunka. Poza tym mogą wystąpić też: zapalenie błony śluzowej żołądka, suchość błony śluzowej jamy ustnej, zaparcia. Pełna lista działań niepożądanych znajduje się na ulotce informacyjnej dołączonej do opakowania.

Gdzie można kupić lek?

Lek Dexlak SL można kupić w większości aptek, jest dostępny tylko na receptę. Lek nie jest refundowany.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Dexlak SL recepta online

 1. Jakub Rutkowski (zweryfikowany)

  Lekarz zapoznał się z moją sytuacją i dokumentacją bez najmniejszego problemu, mimo że była to sobota, a mój lekarz rodzinny nie przyjmował. Bardzo polecam!

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.