Diamilla recepta online

(1 opinia klienta)

Lek Diamilla to tabletki antykoncepcyjne do stosowania doustnego. Substancją czynną leku jest dezogestrel. Lek jest nazywany minitabletką, ponieważ w swoim składzie zawiera tylko jeden hormon.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie leku odpowiada substancja aktywna dezogestrel. Jest to lek, który zawiera tylko jeden hormon w przeciwieństwie do tabletek złożonych. Nie sprawia to jednak, że jest mniej skuteczny. Działanie leku powoduje zapobieganie dojrzewaniu jajeczek, przez co uniemożliwione jest zajście w ciąże. W przeciwieństwie do preparatów złożonych leki jednoskładnikowe mogą stosować kobiety karmiące.

Stosowanie leku

Lek Diamilla należy zażywać codziennie o tej samej porze. Regularne stosowanie leku i unikanie pomijania dawek na znaczenie w zakresie skuteczności leku. Przyjmowanie leku rozpoczyna się w pierwszy dzień cyklu. Preparat zawiera 28 tabletek, a specjalne oznaczenia na blistrze ułatwiają przyjmowanie leku. Po przyjęciu 28 tabletek należy rozpocząć kolejne opakowanie następnego dnia. Nie należy robić przerwy, a ni czekać aż pojawi się krwawienie.

Pominięcie dawki leku

Jeśli zdarzy się pominięcie dawki leku nie krócej niż 12 godzin przed planowanym przyjęciem, należy przyjąć tabletkę jak najszybciej. Kolejną o zwykłej porze. Nie będzie to miało wpływu na skuteczność leku. Jeśli pominięcie dawki będzie powyżej 12 godzin, należy przyjąć tabletkę jak najszybciej. Może to oznaczać kolejność przyjęcia dwóch naraz jeśli będzie to o zwykłej porze przyjmowania. Lek może jednak nie być skuteczny, dlatego zalecane jest dodatkowe zabezpieczenie.

Kiedy nie stosować leku?

Lek Diamilla nie jest przeznaczony dla osób, u których występuje nadwrażliwość na jego składniki. Leku nie można stosować jeśli występuje ryzyko wystąpienia choroby żylno-zakrzepowej. Leku nie należy stosować jeśli u pacjentki występuje krwawienie z pochwy o nieznanych przyczynach. Leku nie można stosować, jeśli kobieta ma uczulenie na orzeszki arachidowe, soję.

Działania niepożądane

Podczas stosowania leku mogą pojawić się działania niepożądane. Często: zmiany nastroju, zmniejszenie libido, bóle głowy, zwiększenie masy ciała. Niezbyt często: zakażenia pochwy, trudność w używaniu szkieł kontaktowych. Rzadko: wysypka, pokrzywka, rumień guzowaty.

Gdzie można kupić lek?

Lek Diamilla jest dostępny w aptekach stacjonarnych i internetowych. Jest dostępny na receptę, nie jest refundowany.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Diamilla recepta online

 1. Magdalena Sikora (zweryfikowany)

  Lekarz z wspaniałym podejściem do pacjenta, wie jak szybko pomóc. Serdecznie polecam.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.