Diclac 50 recepta online

(1 opinia klienta)

Diclac 50 to lek, należący do leków o działaniu ogólnym. Jest to niesteroidowy lek przeciwzapalny, którego substancją aktywną jest diklofenak. Lek dostępny na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie tego leku odpowiada substancja aktywna diklofenak. Jest to niesteroidowy lek przeciwzapalny. Ma silne działanie zarówno przeciwbólowe, jak i przeciwzapalne, a także przeciwgorączkowe. Substancja hamuje rozwój stanu zapalnego, zmniejszają objawy odpowiedzi zapalnej. Lek ma szerokie zastosowanie w leczeniu stanów zapalnych, bólów pochodzenia reumatycznego i niereumatycznego. Lek jest dobrze wchłaniany do organizmu.

Dla kogo jest ten lek?

Lek Diclac 50 jest stosowany w leczeniu objawowym, zapalnych lub zwyrodnieniowych postaci choroby reumatycznej, a także dny moczanowej, bólów pourazowych i pooperacyjnych stanach zapalnych, stanów bólowych i zapalnych w ginekologii, napadów migreny. Lek może być stosowany także u dzieci i młodzieży powyżej 14 roku życia.

Kiedy nie stosować leku?

Leku Diclac 50 nie należy stosować jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Leku nie należy podawać dzieciom i młodzieży poniżej 14 roku życia. W czasie ciąży i karmienia piersią nie należy stosować żadnych leków bez konsultacji z lekarzem. Leku nie należy stosować u pacjentów z chorobą wrzodową żołądka lub dwunastnicy, zaburzeniami pracy nerek i wątroby, z niewydolnością serca.

Dawkowanie leku

Nie należy samodzielnie decydować o modyfikacji dawki zaleconej przez lekarza. Jeśli pojawią się wątpliwości co do stosowania leku, należy skonsultować się z lekarzem. Początkowo dzienna dawka to najczęściej 100-150 mg, w 2-3 podzielonych dawkach. W leczeniu łagodniejszych przypadków i leczeniu długotrwałym na ogół wystarcza dawka 100 mg w 2-3 podzielonych dawkach. Nie należy przekraczać dawki 150 mg na dobę.

Działania niepożądane

Podczas stosowania leku mogą pojawić się działania niepożądane. Jeśli nie będą ustępować i zaczną się nasilać, należy skonsultować się z lekarzem. Podczas przyjmowania tego leku często mogą pojawić się takie działania niepożądane jak: ból brzucha, nudności, biegunka, wzdęcia, wymioty, zwiększenie aktywności enzymów wątrobowych, bóle głowy, zawroty głowy. Inne skutki uboczne (występują rzadko lub bardzo rzadko): zapalenie błony śluzowej żołądka, krwawienie z przewodu pokarmowego, zaostrzenie choroby Leśniowskiego i Crohna, zaparcia, zaburzenia przełyku, zaburzenia czynności, wątroby, ostra niewydolność nerek.

Gdzie można kupić lek?

Lek Diclac 50 jest dostępny w większości aptek, nie ma problemu z jego dostępnością. Sprzedawany jest w opakowaniach po 30 i 50 tabletek 30 mg. Lek jest dostępny tylko na receptę, nie jest refundowany.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Diclac 50 recepta online

 1. Przemysław Kowal (zweryfikowany)

  Wizyta przebiegła sprawnie, a podejście do pacjenta było bardzo miłe. Lekarz udzielił rzetelnej porady. Szczerze polecam!

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.