Dicloreum recepta online

(1 opinia klienta)

Lek Dicloreum to niesteroidowy preparat o działaniu ogólnym. Lek jest dostępny w formie tabletek do stosowania doustnego. Substancją czynną leku jest diklofenak. Lek jest dostępny tylko na receptę.

Cena:

59,00 

Opis leku – ulotka

Skład i działanie leku

Za działanie leku odpowiada substancja aktywna diklofenak, która jest lekiem należącym do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Substancja ta charakteryzuje się działaniem przeciwbólowym, przeciwzapalnym, a także przeciwgorączkowym. Składniki leku hamują syntezę substancji, która odpowiada na rozwój stanu zapalnego. Lek jest stosowany w leczeniu bólów pochodzenia reumatycznego i niereumatycznego. Przyjmowanie leku zmniejsza odpowiedzi stanu zapalnego takie jak gorączka, ból, sztywność stawów. Lek jest dobrze wchłaniany do organizmu.

Dla kogo jest ten lek?

Lek Dicloreum jest przeznaczony do leczenia: reumatoidalnego zapalenia stawów, choroby zwyrodnieniowej stawów, zesztywniającego zapalenia stawów i kręgosłupa. Jest także podawany osobom z zapaleniem okołostawowym, zespołem bólów związanych z zapaleniem korzeni nerwowych, w pourazowych zespołach bólowych. Lek jest przeznaczony dla osób dorosłych.

Dawkowanie leku

Należy przestrzegać dawkowania leku zaleconego przez lekarza. Dorośli: Początkowo jest to dawka 50 mg 3 razy na dobę, w leczeniu podtrzymującym zwykle stosowana jest dawka 50 mg 2 razy na dobę. Maksymalna dzienna dawka to 150 mg. Nie należy jej przekraczać. Jeśli pojawią się jakiekolwiek wątpliwości co do stosowania leku, należy skonsultować się z lekarzem.

Przyjmowanie leku

Tabletki Dicloreum należy przyjmować w całości, nie należy ich dzielić, rozgryzać. Najlepiej przyjmować je w trakcie posiłku lub bezpośrednio po nim.

Kiedy nie przyjmować leku?

Leku Dicloreum nie należy stosować jeśli występuje nadwrażliwość na jego składniki. Lek jest przeznaczony jedynie dla osób dorosłych. W czasie ciąży i karmienia piersią nie należy stosować leku bez konsultacji z lekarzem. Leku nie można stosować w przypadku chorób takich jak: choroba wrzodowa żołądka lub dwunastnicy, zaburzenia pracy nerek i wątroby, niewydolność serca.

Możliwe działania niepożądane

W czasie stosowania każdego leku mogą pojawić się działania niepożądane. Należy jednak pamiętać, że korzyści wynikające ze stosowania leku na ogół je przewyższają. Często pacjenci zgłaszają objawy takie jak: ból głowy, zawroty głowy, wymioty, biegunka, wzdęcia, jadłowstręt, wysypka. Rzadko: nadwrażliwość, senność, zapalenie błony śluzowej żołądka, krwawe biegunki. Bardzo rzadko: małopłytkowość, leukopenia, anemia, obrzęk naczynioworuchowy, zaburzenia pamięci, drgawki, lęk, drżenia, udar, zaburzenia smaku.

Gdzie można kupić lek?

Lek Dicloreum jest dostępny w większości aptek. Można go kupić jedynie na receptę. Opakowanie zawiera 30 tabletek, lek nie jest refundowany.

Jak to działa?

1. Wypełnij formularz

2. Opłać usługę

3. Konsultacja z lekarzem*

*Po przeprowadzonej telekonsultacji lekarz podejmuje decyzję odnośnie dalszego leczenia, wystawienia recepty czy zwolnienia lekarskiego

 • Ankieta Medyczna *

  Proszę wpisać zapotrzebowanie maksymalnie na 5 leków.
  Nie wystawiamy recept "Rpw" oraz na silne leki: nasenne, p/bólowe, powodujące przyzwyczajenie. W przypadku kontynuacji leczenia koniecznie załącz aktualną dokumentację medyczną.
 • Płeć *

 • Data urodzenia *

 • *

 • *

 • *

 • Podaj nazwę leku *

 • Podaj dzienne dawkowanie: *

 • Podaj ilość opakowań (maksymalnie na 3 miesiące terapii); *

 • Dodaj plik: (możliwość załączenia dokumentacji medycznej) *

  Max file size: 10 MBPermitted file types: jpg jpeg jpe png gif pdf

 • Dodatkowa wiadomość dla lekarza: *

 • *

  Zamówienia na e-recepty i e-zwolnienia za pośrednictwem formularza zostaną zrealizowane po przeprowadzeniu niezbędnej weryfikacji i konsultacji z lekarzem. Czas realizacji konkretnego zamówienia będzie zależał od związanego z nim problemu i procedury weryfikacji.

Product total

Options total

Grand total

Opinie pacjentów

1 komentarz dla Dicloreum recepta online

 1. Przemysław Kowal (zweryfikowany)

  Wizyta przebiegła sprawnie, a lekarz udzielił konkretnych i rzetelnych odpowiedzi. Polecam serdecznie!

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Strona e-medycy.pl nie oferuje sprzedaży leków przez internet, zapewnia swoim użytkownikom teleporadę z możliwością otrzymania e-recepty, e-zwolnienia, e-skierowania po konsultacji medycznej online z lekarzem.